Pojawiły się wszystkie twarze stacji
WIDEO…
Ponad 60 gwiazd na konferencji Polsatu [DUŻO ZDJĘĆ]

Pojawiły się wszystkie twarze stacji
WIDEO…

Wczoraj w warszawskiej Endorfinie telewizja Polsat zaprezentowała swoją jesienną ramówkę. Na wydarzeniu stawiły się wszystkie gwiazdy stacji, których jest aż ponad 60! Nie odmówił nikt, każdy pozował do zdjęć i udzielał wywiadów.
Wśród obecnych tego wieczoru byli m.in. ciężarna Agnieszka Popielewicz, jak zawsze kolorowa Krystyna Mazurówna, stylowa Małgorzata Socha, połyskująca w złotej sukience Aneta Zając, nowa twarz stacji Katarzyna Galica czy Joanna Liszowska, która w tym sezonie będzie jurorką i zagra w serialu.
Nie zabrakło także nowych i powracających twarzy takich jak: Ada Fijał, Ewa Wachowicz, Kaludia Halejcio czy Filip Bobek. Zdjęcia wszystkich prezentujemy poniżej.
Zobacz także:
Koroniewska, Farna, Torbicka, Lis i inni na konferencji TVP
Konferencja TVN z Rozenek, Gessler, Żmudą, Dygant i resztą






























































Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.