Pomaganie jest trendy

23 gwiazdy w bajce dla dzieci z autyzmem

Pomaganie jest trendy

Szeroka gama gwiazd polskiego show biznesu wzięła udział w nagraniach drugiej video bajki pt. “Mądralińska”, promującej debiutancki tomik bajek Krzysztofa “Gorzkiego” Gorzkiewicza “Anielskie bajki”, napisanych na rzecz dzieci autystycznych z fundacji “Nowa Nadzieja”, w ramach dobroczynnego projektu gwiazd “Pomaganie jest trendy”.
   
W niekonwencjonalnym jak na rapera, bajkowym projekcie udział wzięły aż 23 gwiazdy, wśród nich m.in. Barbara Kurdej – Szatan po raz pierwszy na jednym planie z mężem Rafałem, znany z X-Factor Filip Mettler, Alicja Węgorzewska, Piotr Zelt, Michał Wiśniewski, Ania Wendzikowska, Ewa Kasprzyk, Beata Sadowska, Bohdan Łazuka po raz pierwszy w jednej roli z córką Olgą, promotor bokserski Arkadiusz Wełna, Paulina Sykut,  Edyta Herbuś z swoim maltańczykiem o imieniu Daisy , Marcin Kwaśny, Maria Konarowska i inni. Bajkę, wyreżyserowaną przez Piotra Deszkiewicza i nagraną w warszawskim Studio Bank obejrzeć można już w internecie:

 
Dla organizatorów to bardzo ważne, żeby bajkę w sieci obejrzała jak największa liczba osób, oraz udostępniała ją na swoich portalach społecznościowych, albowiem poprzez klikanie w wyświetlane w trakcie emisji bajki reklamy gromadzą oni pieniądze , które przekazane zostaną fundacji “Nowa Nadzieja” na rzecz ogólnopolskiej diagnozy autyzmu u dzieci.

 
Pewnie w środowisku hip hopowym, z którego się wywodzę będę do końca wyklęty, kiedy rozejdzie się wieść, że napisałem bajki dla dzieci, ale po pierwsze spełniłem swoje marzenie, po drugie czas wydorośleć i stworzyć coś więcej niż opowieści o życiu w ciemnych bramach, atrakcjach na przyblokowych ławkach i policji – opowiada z uśmiechem “Gorzki”

 
 
Każdy kto chciałby zdobyć tomik w wersji drukowanej, wspierając w ten sposób dzieci autystyczne może zajrzeć do oficjalnego sklepu fundacji:   www.sklep.nowanadzieja.com.pl

W przesyłkach interesanci znajdą również unikatowy magazyn z gwiazdami, traktujący o autyzmie „Nowa Nadzieja”

Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59