Małgorzata Socha w ciąży Natasza Urbańska w ciąży Martyna Wojciechowska w ciąży Małgorzata Rozenek w ciąży Kasia Cichopek w ciąży
Gwiazdy w ciąży
EastNews

Baby boom w polskim show biznesie trwa w najlepsze! Mamami już wkrótce zostaną m.in. Sylwia Grzeszczak, Joanna Krupa, Katarzyna Warnke, Katarzyna Maciąg czy Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony". A pamiętacie, jak wyglądały największe polskie gwiazdy, kiedy spodziewały się dziecka? Przypominamy Wam kultowe zdjęcia, o których mówiła cała Polska! Zobaczcie!

Zobacz także: Olga Kalicka z synem na spacerze. Aktorka wybrała zwiewną sukienkę z dużym dekoltem polskiej marki!

1/9
Małgorzata Socha w ciąży
EastNews

Małgosia Socha jest mamą trójki dzieci - Zosi, którą urodziła w 2013 roku (zdjęcia właśnie z tego okresu), Basi (2017) oraz Stanisława, który we wrześniu skończy roczek! Aktorka często pojawiała się na salonach, prezentując ciążowe krągłości w pięknych stylizacjach!

2/9
Natasza Urbańska w ciąży
EastNews

Natasza Urbańska w 2008 roku urodziła córeczkę, Kalinę. Już tydzień po porodzie pojawiła się na scenie, co wywołało niemały skandal! 

3/9
Martyna Wojciechowska w ciąży
EastNews

Martyna Wojciechowska jest mamą córeczki, Marysi, którą urodziła w 2008 roku. Nie pojawiała się często na ściankach, zrobiła wyjątek tylko kilka razy. Prezentowała się pięknie! 

4/9
Małgorzata Rozenek w ciąży
EastNews

Małgorzata Rozenek jest mamą dwóch wspaniałych synów - Stanisława (2006) oraz Tadeusza (2010). Obu urodziła, będąc jeszcze w małżeństwie z Jackiem Rozenkiem. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że zaszła w ciążę dzięki metodzie in-vitro. 

5/9
Kasia Cichopek w ciąży
EastNews

Katarzyna Cichopek jest mamą dwójki dzieci - Adama, które urodziła w 2009 roku oraz Heleny (przyszła na świat w 2013 roku). Po pierwszym porodzie wydała książkę „Sexy Mama” oraz poprowadziła program w Polsat Cafe o takim samym tytule.

6/9
Justyna Steczkowska w ciąży
EastNews

Córkę Helenę ma również Justyna Steczkowska. Dziewczynka przyszła na świat w 2013 roku. Wcześniej jej mama brała udział w nagraniach do „The Voice of Poland”, w którym była trenerką (zdjęcie po lewej). Artystka ma również dwóch synów - Leona (2000) oraz Stasia (2005). 

7/9
Edyta Górniak w ciąży
EastNews

W 2004 roku na świecie pojawił się syn Edyty Górniak i Dariusza K. Dziś chłopiec ma 15 lat, uczy się w szkole wojskowej i ma słabość do... papierosów! 

8/9
Anna Mucha w ciąży
EastNews

Anna Mucha ma dwoje dzieci - Stefanię (2011) oraz Teodora (2014). Aktorka, będąc w ciąży, bardzo często pojawiała się na różnego typu imprezach, ale również w telewizji - głównie w programie „You Can Dance”, w którym była jurorką!

9/9
Agnieszka Chylińska w ciąży
EastNews

Agnieszka Chylińska chroni prywatność jak mało która gwiazda. Gdyby nie nagrania do „Mam talent”, najpewniej nikt nie zobaczyłby jej z brzuszkiem! Artystka ma troje dzieci - Ryszarda (2006), Esterę (2010) oraz Krystynę (2013).