Pola Wiśniewska podczas relacji na InstaStories opublikowała czarno-biały kadr i dodała niepokojący wpis. Okazuje się, że żona lidera zespołu "Ich Troje" piątkowy wieczór spędziła w szpitalu ponieważ jej dziecko potrzebowało pomocy lekarskiej. Pola Wiśniewska razem ze swoją pociechą spędziła kilka godzin w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Reklama

Pola Wiśniewska z dzieckiem w szpitalu

Pola i Michał Wiśniewscy już od kilku lat tworzą szczęśliwy związek. Para w tajemnicy przed mediami wzięła ślub wiosną 2020 roku, a dwa lata później zorganizowali drugą, znacznie większą uroczystość. Zaledwie kilka dni temu odbyła się pierwsza rocznica drugiego ślubu Poli i Michała Wiśniewskich. Para pokazała wówczas niepublikowane zdjęcia z romantycznej ceremonii. Lider zespołu "Ich Troje" doczekali się dwóch synów: Falco i Noëla Cloé. Para ma również dzieci z poprzednich związków.

Niestety, teraz żona Michała Wiśniewskiego zdradziła, że jej dziecko trafiło do szpitala.

Kilka godzin na SOR-ze. Każda matka tuląca swoje dziecko na rękach. Każda z tą samą troską i zmęczeniem na twarzy. MAMY, jesteście wspaniałe. Tatusiowie także- napisała w relacji na InstaStories.

Zobacz także: Pola Wiśniewska pokazała wózek dla Noëla Cloé. To prawdziwa limuzyna

Instagram @ wisniewska_pola

Zaniepokojeni fani z pewnością ruszyli z wiadomościami ze wsparciem, dlatego po kilku godzinach żona Michała Wiśniewskiego opublikowała kolejny kadr. Tym razem zwróciła się do fanów:

Zobacz także

Dziękuję wszystkim za troskę- napisała krótko.

Pola Wiśniewska w rozmowie z mediami wyznała, co się stało.

Pojechaliśmy z podejrzeniem zapalania wyrostka u syna. Byliśmy razem z najmłodszymi dziećmi, więc te ponad cztery godziny czekania na badanie były ciężkie, ale wszyscy byli bardzo dzielni. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i mogliśmy po tych kilku godzinach wrócić do domu- zdradziła dla portalu pudelek.pl.

Zobacz także: Michał Wiśniewski świętuje 51. urodziny. Kim jest jego piąta żona, Pola? "I do tego zbiegła zakonnica..."

Instagram @ wisniewska_pola

Całej rodzinie życzmy dużo zdrowia!

Instagram / wisniewska_pola
Instagram @m_wisniewski1972
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama