Piotr Woźniak-Starak Piotr Woźniak-Starak dom na Mazurach. Pogrzeb dzień 2 Piotr Woźniak Starak doznał kontuzji
Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka Staraka

W czwartek o godzinie 19 rozpocznie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy zginął tragicznie na mazurskim jeziorze Kisajno wypadając z motorówki. Ratownicy szukali 39-latka przez cztery dni. Niestety, finał tej historii okazał się bardzo smutny.

Na początku tygodnia rodzina zmarłego producenta filmowego poinformowała o uroczystościach pogrzebowych, które potrwają dwa dni. W czwartek przyjaciele i znajomi będą żegnać Piotra podczas mszy żałobnej w Konstancinie-Jeziornej. W piątek urna z prochami spocznie w posiadłości Staraków na Mazurach. Przygotowania do bardzo smutnych uroczystości już trwają.

1/3
Piotr Woźniak-Starak
instagram

Szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka na łamach "Rzeczpospolitej" i "Gazety Wyborczej" opublikowała nekrolog, w którym poinformowała o szczegółach pogrzebu producenta filmowego. Uroczystość rozpocznie się mszą żałobną w czwartek 29 sierpnia o godzinie 19:00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej  przy ul. Anny Walentynowicz 1. Jak informuje "Super Express", przygotowania do mszy w kościele rozpoczęły się już dzień wcześniej. W środę strzyżono trawę, sprzątano teren wokół, a także podlewano rośliny. 

Zobacz także: Rodzina poinformowała o szczegółach pogrzebu Woźniaka-Staraka. Gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia? 

2/3
Piotr Woźniak-Starak dom na Mazurach. Pogrzeb dzień 2
EastNews

Piotr Woźniak-Starak nie spocznie na cmentarzu, tylko na Mazurach, o czym wcześniej informowała rodzina. Według "Super Expressu" jego urna zostanie przetransportowana do posiadłości milionera helikopterem. 39-latek zostanie pochowany w miejscu, które kochał. Część prochów producenta filmowego ma zostać rozsypana nad jeziorem. Później zostanie zorganizowana skromna stypa. 

To będzie już bardzo kameralna uroczystość, głównie w najbliższym rodzinnym gronie. Na koniec ma być tam zorganizowana skromna stypa - czytamy w "SE".

3/3
Piotr Woźniak Starak doznał kontuzji

Piotr Woźniak-Starak był mężem Agnieszki Woźniak-Starak. Para przygotowywała się do świętowania 3. rocznicy ślubu. Niestety, tragedia zdarzyła się na kilka dni przed wyczekiwaną uroczystością. Dziennikarka TVN-u pożegnała swojego ukochanego męża w nekrologu, który został opublikowany w dniu pogrzebu. 

P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja A.W.S. - napisała. 

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak