ślubne zdjęcia Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków Agnieszka Woźniak-Starak w dniu swojego ślubu zdjęcia ze ślubu Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka zdjęcia z wesela Piotra i Agnieszki Woźniaków-Staraków Woźniakowie-Starakowie w motorówce
zdjęcia ze ślubu Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie mieli ślub jak z bajki. Para pobrała się dokładnie 3 lata temu, 27 sierpnia 2016 roku, w pałacu Ca'Vendramin Calergi przy Canal Grande w Wenecji. Wesele odbyło się w Pisani Mioretta, a państwo młodzi i ich goście poruszali się wodnymi taksówkami po mieście. Na ślubie Agnieszki i Piotra zjawiła się cała plejada polskich gwiazd, wśród których nie zabrakło Magdaleny Boczarskiej, Mateusza Banasiuka, Nergala, Zosi Ślotały i Kamila Haidara, a także Edwarda Miszczaka czy Katarzyny Kolendy Zaleskiej. Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywała potem w rozmowie z nami, że Wenecja nie była jej pomysłem, ale od razu na niego przystała, bo - jak sama powiedziała:

Mam wrażenie, że wszystko o czym sobie zamarzysz, jest właśnie we Włoszech

Ślub pary był naprawdę wyjątkowy. Zobaczcie poniżej zdjęcia!

1/5
ślubne zdjęcia Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków

Bez wątpienia ślubna ceremonia była jednym z najważniejszych momentów w życiu Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków. Nic więc dziwnego, że dla pary nie liczyły się w tym momencie finanse, a przeżycia. Nie jest żadną tajemnicą, że na organizację ślubu i wesela para przeznaczyła około miliona złotych. Najwięcej, bo aż 600 tysięcy złotych, Agnieszka i Piotr zapłacili za noclegi dla swoich gości. Do tego trzeba doliczyć koszty przelotów, taksówki wodne, a także przyjęcie. 

2/5
Agnieszka Woźniak-Starak w dniu swojego ślubu

Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała "tak" w pięknej sukni marki Bizuu. Do tego dobrała buty marki Miu Miu oraz okazałe kolczyki Lanvin. Dziennikarka miała tego dnia aż cztery suknie - czerwoną, również od marki Bizuu, srebrną, a także drugą czerwoną od La Manii. 

 

3/5
zdjęcia ze ślubu Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka

Mimo że ślub pary mógł wydawać się nietypowy, to jednak nie zabrakło na nim tradycyjnych akcentów, wśród których możemy wymienić krojenie tortu (składającego się z aż czterech pięter!), a także rzucanie welonu - złapała go siostra Piotra, Julia Starak!

4/5
zdjęcia z wesela Piotra i Agnieszki Woźniaków-Staraków

Agnieszka i Piotr nigdy nie ukrywali, że połączyło ich ogromne uczucie. Piotr Woźniak-Starak mówił otwarcie w "Uwaga! TVN".

Z Agnieszką miłość od pierwszego wejrzenia? To jest to coś nawet głębszego, bo mówią o nas stare dusze. Mamy coś takiego, że bardzo dobrze się rozumiemy. Agnieszka to nie tylko jest uroda. To co ona ma, to jest to, co ja mam. Jest trochę takim wolnym duchem – powiedział Piotr.

5/5
Woźniakowie-Starakowie w motorówce

Z okazji 3. rocznicy ślubu Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie mieli znów wyjechać do Wenecji. Niestety, rozdzieliła ich ogromna tragedia.  Kilka dni przed tym wyjątkowym dniem Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Po czterech dniach poszukiwań piątego znaleziono ciało producenta filmowego. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w piątek, 30 sierpnia.