Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan na pogrzebie Pawła Królikowskiego
EastNews
Newsy

Mucha, Kasprzykowski, Liszowska, Wojewódzki... Koledzy żegnają Pawła Królikowskiego

Anna Mucha wzięła udział w ostatnim pożegnaniu Pawła Królikowskiego.

Dziś w Warszawie odbył się pogrzeb uwielbianego przez widzów aktora Pawła Królikowskiego, któremu ogromną popularność przyniosła rola w serialu "Ranczo". Na pogrzebie, który miał charakter państwowy, pojawili się nie tylko najbliżsi Pawła Królikowskiego, ale również prezydent Andrzej Duda i minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński. Aktora pożegnały również licznie zgromadzone gwiazdy, wśród nich również Anna Mucha, Kuba Wojewódzki, Bartek Kasprzykowski, czy Joanna Liszowska.

Stylizacje gwiazd na komuniach: Monika Chwajoł z odważnym dekoltem, a Roksana Węgiel skromnie

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po długiej chorobie. Aktor miał 58 lat, a jego śmierć pogrążyła w żałobie nie tylko rodzinę i przyjaciół, ale również wielu fanów.  Dziś odbyło się ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Aktor spoczął na warszawskich Powązkach. Na wzruszającej uroczystości nie zabrakło m.in. Anny Muchy, Barbary Kurdej-Szatan, Joanny Liszowskiej oraz Kuby Wojewódzkiego. 

strasznie smutno ... smutniej bez Ciebie...- Anna Mucha pisała po śmierci Pawła Królikowskiego. 

Zobaczcie zdjęcia z ostatniego pożegnania Pawła Królikowskiego. 

W imieniu rodziny dziękuje za przybycie tak liczne. Tato wiem, że patrzysz na nas z góry. Wierzę, że Panu Bóg powierzył ci tam najpiękniejsza z ról. Dziękuje ci w imieniu kochającej żony Gosi i dzieci, twoich małych Królików, za wszystko - podczas pogrzebu mówił Antek Królikowski.

Zobacz także: To dla nich najtrudniejszy dzień w życiu... Dzieci żegnają ukochanego ojca, Pawła Królikowskiego

Anna Mucha na pogrzebie Pawła Królikowskiego.

Anna Mucha na pogrzebie Pawła Królikowskiego
ONS

Na ceremonii pogrzebowej pojawili się również Kuba Wojewódzki i Joanna Liszowska. 

Kuba Wojewódzki i Joanna Liszowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego
East News

W ostatnim pożegnaniu aktora wzięli udział także Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski na pogrzebie Pawła Królikowskiego
ONS

 

East News
Newsy
"Twoja twarz brzmi znajomo" bez Pawła Królikowskiego nie będzie taka sama... Zobaczcie, jak wspomina go Maciej Dowbor
"Twoja twarz brzmi znajomo" bez Pawła Królikowskiego nie będzie taka sama... Zobaczcie, jak wspomina go Maciej Dowbor

Paweł Królikowski był związany z programem "Twoja twarz brzmi znajomo" przez 12 edycji. Aktor w roli jurora tego show zyskał ogromną sympatię widzów, a uczestnicy programu zawsze mogli liczyć na merytoryczne i sprawiedliwe oceny. Pozostali jurorzy oraz prowadzący "Twoja twarz..." byli bardzo zżyci ze zmarłym artystą. Dzisiaj we wzruszających słowach opowiadają o tym, jak wspaniałym człowiekiem był Paweł Królikowski. Zobacz także:  Paweł Królikowski był osobą głęboko wierzącą, tak mówił o Bogu… Podczas prezentacji wiosennej ramówki telewizji Polsat mieliśmy okazję porozmawiać z Maciejem Dowborem , który jest prowadzącym  "Twoja twarz brzmi znajomo" od samego początku. Dziennikarz opowiedział nam, że zapamięta Pawła Królikowskiego jako człowieka, który bardzo kibicował nie tylko uczestnikom programu, ale także wszystkim ludziom, którzy wchodzili do branży artystycznej. Prezenter wyjawił nam również jak teraz będzie wyglądał program "Twoja twarz brzmi znajomo", bez wspaniałego jurora.  Zobaczcie w jak pięknych słowach Maciej Dowbor wspomina Pawła Królikowskiego. 

Antoni Królikowski na pogrzebie ojca, Pawła Królikowskiego
East News
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Antek w poruszających słowach żegna tatę: "Dziękuję w imieniu twoich małych Królików"
Antek Królikowski z dziewczyną na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Syn Pawła Królikowskiego z partnerką na pogrzebie.

Dziś w Warszawie odbywa się ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Aktor spocznie na Cmentarzu  Wojskowym na warszawskich Powązkach. Poruszające słowa podczas uroczystości, wygłosił syn, Antoni Królikowski. Antkowi na pogrzebie ojca towarzyszyła jego partnerka, Kasia Dąbrowska. Antoni jest najstarszym z pięciorga dzieci Pawła i Małgorzaty Królikowskich. Od lat możemy oglądać go na dużym i małym ekranie. Niedawno zagrał główną rolę w filmie Patryka Vegi.  Przemówienie Antka Królikowskiego na pogrzebie ojca Podczas mszy świętej Antoni Królikowski, najstarszy syn Pawła Królikowskiego pożegnał go pięknymi i wzruszającymi słowami.  W imieniu rodziny dziękuje za przybycie tak liczne. Tato wiem, że patrzysz na nas z góry. Wierzę, że Panu Bóg powierzył ci tam najpiękniejsza z ról. Dziękuje ci w imieniu kochającej żony Gosi i dzieci, twoich małych Królików, za wszystko . Za to, że nauczyłeś nas uśmiechać się do świata i do ludzi, pokazałeś, jaki piękny potrafi być tan świat i że warto być jego dobrą częścią. Nie było dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Każdego dnia przypominałeś, żeby chciało nam się chcieć i udowadniałeś, że chcieć to móc. Dziękuję w imieniu Twoich rodziców dziadka Janka i Jadzi, że dałeś im wiele powodów do dumy. (...) Naszym bohaterem będziesz na zawsze - "Super Express" cytuje słowa Antoniego Królikowskiego. Syn zmarłego Pawła Królikowskiego podziękował również wszystkim, którzy w trudnych chwilach wspierali jego ukochanego ojca.  Dziękuję wszystkim, że do ostatnich dni umożliwiali Ci aktywność zawodową. Jesteś doskonałym aktorem, ale nigdy nie pokazywałeś mi jak grać, pokazywałeś jak żyć. Tato zawsze potrafiłeś...

Pogrzeb Pawła Królikowskiego
East News
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego: rodzina i przyjaciele uczestniczą w ostatnim pożegnaniu aktora [zdjęcia]
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Rodzina, przyjaciele i fani żegnają aktora

O godzinie 11 w Kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie rozpoczęło się ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Następnie o godzinie 13:00 aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.  Pogrzeb Pawła Królikowskiego ma charakter państwowy, a zmarły aktor został uhonorowany Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski, który odebrała Małgorzata Ostrowska - Królikowska .  Na uroczystościach pogrzebowych Pawła Królikowskiego, oprócz najbliższej rodziny, pojawili się także przyjaciele z branży między innymi Krzysztof Ibisz, Elżbieta Romanowska, Anna Korcz. Nie zabrakło również Ilony Ostrowskiej , która w serialu "Ranczo" razem z Pawłem Królikowskim stworzyła kultową parę. Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Gwiazdy "Rancza" żegnają Kusego Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po walce z ciężką chorobą neurologiczną. Aktor miał 58 lat. Śmierć artysty pogrążyła w żałobie rodzinę, przyjaciół i wielu fanów. W czwartek 5 marca tłumy zgromadziły się na pogrzebie wspaniałego aktora. W uroczystościach bierze udział prezydent Andrzej Duda Prezydent @AndrzejDuda odznaczył pośmiertnie Pawła Królikowskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski Uroczystości pogrzebowe trwają w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa w Warszawie #pawelkrolikowski #pogrzeb #odznaczenie pic.twitter.com/14BjL3gZJO — Polskie Radio RDC (@rdcpolskieradio) March 5, 2020 oraz wicepremier i minister kultury Piotr Gliński. Wicepremier @PiotrGlinski : 2 lata temu Paweł #Królikowski został wybrany prezesem ZASP, obchodzącego...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner