Dziewczyna Paula Walkera płacze po jego śmierci
ONS/TMZ.com

Dziewczyna Walkera opłakuje jego śmierć. Producenci filmu odwołują zdjęcia

Dziewczyna Paula Walkera płacze po jego śmierci
ONS/TMZ.com

Mijający tydzień zdecydowanie stoi pod znakiem tragicznej śmierci Paula Walkera. Aktor znany przede wszystkim z serii filmów "Szybcy i Wściekli" zginął w wypadku samochodowym, którego okoliczności bada teraz policja. Postępowanie toczy się w szybkim tempie i są już znane dokładne przyczyny śmierci gwiazdora. Przypomnijmy: Są wyniki sekcji zwłok Paula Walkera. Aktor NIE ZGINĄŁ od razu!

Fani aktora zbierają się codziennie w miejscu wypadku, gdzie składają kwiaty, pamiątki i rzeczy związane z jego karierą. W związku ze śledztwem ten swoisty "ołtarzyk" został przeniesiony przez policję, ale to nie wpłynęło w żaden sposób na codzienne spotkania sympatyków Walkera, którzy nie mogą pogodzić się z jego śmiercią.

Zobacz: Paul Walker udzielił wywiadu dzień przed śmiercią. Przeczuwał tragedię

Po raz pierwszy od czasu informacji o tragicznym wypadku publicznie pojawiła się też wieloletnia dziewczyna Walkera, Jasmine Pilchard-Gosnell. Paparazzi sfotografowali ją przed domem ukochanego w Santa Barbara, a kobieta nie mogła powstrzymać łez. Najbardziej bolesny moment przed nią - pogrzeb gwiazdora. Ten jednak wciąż owiany jest tajemnicą z uwagi na postępowanie policji. Paul Walker osierocił też 15-letnią córkę Meadow.

13 grudnia na ekrany kin wchodzi ostatni film z udziałem Walkera. Wprawdzie zdążył on pojawić się na planie kolejnej części "Szybkich i Wściekłych", ale producenci obrazu poinformowali, że na razie wstrzymują realizację filmu. Przypomnijmy: Polka zagrała w ostatnim filmie z Walkerem. Jak go wspomina?

Tak załamana dziewczyna Walkera opłakuje śmierć ukochanego przed jego domem.

Zobacz: Jest oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera
 

Dziewczyna Paula Walkera płacze po jego śmierci

(fot. TMZ.com, Dec 5, 2013)

Fani wspominają Paula Walkera w miejscu wypadku:

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11