Pogrzeb Leszka Millera juniora na cmentarzu w Żyrardowie Pogrzeb Leszka Millera juniora na cmentarzu w Żyrardowie Pogrzeb Leszka Millera juniora na cmentarzu w Żyrardowie - Leszek Miller z żoną Aleksandrą Pogrzeb Leszka Millera juniora na cmentarzu w Żyrardowie, Daniel Olbrychski
Pogrzeb Leszka Millera juniora na cmentarzu w Żyrardowie
East News
Smutne...
1/4
Pogrzeb Leszka Millera juniora na cmentarzu w Żyrardowie
East News

 

Rodzina i przyjaciele pożegnali w sobotę Leszka Millera juniora. Syn byłego premiera Leszka Millera zmarł przedwcześnie, w ostatnią niedzielę. Na uroczystościach pogrzebowych na cmentarzu w Żyrardowie, skąd pochodzi polityk i jego rodzina, pojawiły się tłumy. Oprócz rodziców i córki Millera juniora Moniki przybyli politycy i artyści - w tym znany aktor Daniel Olbrychski.
Nad urną z prochami syna przemawiał Leszek Miller. To była bardzo poruszająca mowa. Ojciec bardzo przeżywa śmierć swojego jedynego dziecka. Poruszającym gestem było to jak pocałował urnę.

 

Zobacz też: Rodzina i przyjaciele pożegnali syna Leszka Millera, wzruszające słowa ojca: "Wczoraj ostatni raz ucałowaliśmy Leszka"

 

A co mówił?

2/4
Pogrzeb Leszka Millera juniora na cmentarzu w Żyrardowie

 

Słowa przemówienia Leszka Millera na żyrardowskim cmentarzu cytuje Fakt:

35 lat temu stałem tu z małym chłopcem. Przy tym grobie, gdzie grzebaliśmy babcię mojego syna, a moją mamę Annę. I wtedy mój syn przez łzy mówił: "babciu, dlaczego umarłaś?". Dziś nasz syn u boku swojej babci przejdzie do wieczności, a ja z żoną pytamy: "dlaczego umarłeś?". To pytanie będzie nas dręczyć przez całe życie - pisze na swoich stronach tabloid.

Były premier kontynuował…

3/4
Pogrzeb Leszka Millera juniora na cmentarzu w Żyrardowie - Leszek Miller z żoną Aleksandrą
East News

 

Towarzyszyć nam będzie też ponura moc słowa "nigdy". Już nigdy nie usłyszymy z ust naszego syna "cześć mama, cześć tata, co słychać?". Nie usłyszymy zaproszenia na obiad, czy wspólne wyjście do kina - mówił Leszek Miller cytowany w Fakcie. 

Jak dodawał, śmierć towarzyszy nam każdego dnia.

Czasem widzimy jej twarz, czasem czujemy jej lodowaty powiew. Za każdym razem, gdy umiera ktoś nam szczególnie bliski, umiera część każdego z nas. Mój drogi Leszku, musimy cię dziś tu zostawić, ale zawsze będziesz w naszym wspomnieniu i zawsze będziesz naszą miłością - zakończył Leszek Miller.

4/4
Pogrzeb Leszka Millera juniora na cmentarzu w Żyrardowie, Daniel Olbrychski

 

Na pogrzeb Leszka Millera juniora przybył m.in. Daniel Olbrychski.

Więcej na temat Leszek Miller