Iwona Pavlović żegna Konrada Gacę
Zobaczcie, co jeszcze powiedziała
1/8
Iwona Pavlović żegna Konrada Gacę

 

Wczoraj, 21 sierpnia, w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie, odbył się pogrzeb 42-letniego Konrada Gacy, twórcy słynnej diety odchudzającej i biznesmena. Pożegnali go najbliżsi - córka, żona, przyjaciele, rodzina oraz fani, którym pomógł schudnąć. 

 

Zobacz: "Nie można ukoić bólu" Ostatnie pożegnanie Konrada Gacy. Łzy smutku i poruszające przemówienia bliskich! ZDJĘCIA

 

Na pogrzebie Konrada Gacy pojawiła się również Iwona Pavlović, jurorka "Tańca z Gwiazdami". Dietetyk jakiś czas temu pomógł tancerce sporo schudnąć. Podczas uroczystości gwiazda zdobyła się na wzruszającą przemową, choć trudno było jej mówić przez łzy. Jak pożegnała swojego przyjaciela?

 

Zobacz też: "Czekaj tam na mnie Niuniu" Poruszający gest żony Konrada Gacy. Tak pożegnała swojego ukochanego!

 

2/8
Iwona Pavlović żegna Konrada Gacę

 

Iwona Pavlović była zrozpaczona. Miała ściśnięty głos, ale podczas uroczystości udało jej się powiedzieć kilka słów od siebie:

Ból krtani dusi, chcę płakać, płaczmy wszyscy. Czuję się jak w "Matrixie", nierealne to. Myślę, że przejdę do normalnego świata i Cię spotkam. Powiesz mi: "Iwona, jesteś super wojownikiem. Dzięki Konradowi urodziłam się na nowo. Jedne narodziny od Boga, drugie od Ciebie. Zostawiłeś wielką pustkę. Rany się zabliźnią. Pustka pozostanie. Odszedł wielki człowiek, ale jego misja, jego dzieło zostaną z nami. Śpij, największy wojowniku - cytuje Iwonę "Super Express". 

Zobacz także: Konrad Gaca poznał swoją żonę, gdy ta była NASTOLATKĄ! Jak rozwijało się ich uczucie? Ta historia to gotowy scenariusz na film!

3/8
Iwona Pavlović żegna Konrada Gacę

 

Iwona Pavlović schudła aż 12 kilogramów dzięki Konradowi. Nie jest jedyną gwiazdą, której Gaca pomógł walczyć ze zbędnymi kilogramami. Z jego porad i usług korzystały m.in. Dominika Gwit czy Mariusz Pudzianowski.

 

Zobacz: To TE gwiazdy przeszły metamorfozy pod okiem Konrada Gacy! Gwit schudła ponad 50 kilo dzięki jego diecie!

4/8
Iwona Pavlović żegna Konrada Gacę

 

Konrad Gaca zmarł nagle, 16 sierpnia, w swoim domu pod Lublinem. Jak wykazała sekcja zwłok, dietetyk zmarł z przyczyn chorobowych:

Wykluczono udział osób trzecich. Lekarz stwierdził, że zgon nastąpił z przyczyn chorobowych - powiedziała w rozmowie z Fakt24.pl. Agnieszka Kępka, rzeczniczka lubelskiej Prokuratury Okręgowej. 

 

Wspólnik Gacy, Marcin Gogłoza, twierdzi, że najprawdopodobniej był to zawał:

Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże. To była nagła śmierć. Nikt się tego nie spodziewał i nie przypuszczał, że coś takiego może się wydarzyć” - powiedział w rozmowie z Wp.pl.

 

Zobacz: Najbliższa rodzina, przyjaciele i fani pożegnali dziś Konrada Gacę…

5/8
East News

 

Konrad Gaca miał 42 lata. Osierocił 7-letnią chorą córeczkę, Emilkę.

 

Zobacz: Konrad Gaca ponad wszystko kochał swoją chorą córeczkę

6/8
East News
7/8
East News
8/8
East News
Więcej na temat Iwona Pavlović Konrad Gaca