Konrad Gaca Dominka Gwit Iwona Pavlović Dorota Gardias Danuta Błażejczyk
Konrad Gaca
1/7
Konrad Gaca

 

Wczoraj w mediach pojawiła się wstrząsająca informacja o śmierci Konrada Gacy, znanego dietetyka, twórcę słynnej diety odchudzającej, biznesmena. Gaca zmarł w wieku 42 lat z przyczyn chorobowych. 

 

Konrad Gaca odchudzał gwiazdy, m.in. Dominikę Gwit

 

Konrad słynął z zamiłowania do zdrowego trybu życia, które zaszczepił w nim jego tata. W 2000 roku otworzył pierwsze centrum odchudzania Gaca Center. Szybko zyskał sympatię gwiazd, które pomogły mu wypromować firmę.

 

Dzięki diecie stworzonej przez zmarłego, olbrzymie metamorfozy przeszły m.in Dominika Gwit, Dorota Gardias czy Iwona Pavlović. 

 

Zobaczcie w galerii, jak zmieniły się gwiazdy pod okiem Konrada Gacy!

 

Zobacz: Konrad Gaca ponad wszystko kochał swoją chorą córeczkę

 

Prywatnie Konrad przyjaźnił się z m.in. Dominiką Tajner Wiśniewską. 

Dominika Tajner Wiśniewska, Konrad Gaca
Facebook

2/7
Dominka Gwit

 

Chyba najbardziej spektakularną była metamorfoza, którą pod okiem Gacy, przeszła Dominika Gwit. Schudła ona wtedy 45 kg! Niestety, potem dopadł ją efekt jo-jo. 

 

Walczę z kilogramami, walczyć będę zawsze. Przesadziłam w pewnym momencie, wpadłam w obsesję, chciałam być jak najchudsza. Dla mojego zdrowia nie było to najlepsze. Teraz przytyłam, bo sama widzę, że po diecie nie umiem sama sobie poradzić. Znów poszłam do dietetyka. Cały czas walczę.  - mówiła w DD TVN parę lat temu.

3/7
Iwona Pavlović

 

Nasza wspaniała "Czarna Mamba" pozbyła się ponad 12 kg! Iwona Pavlović kusi nas od czasu do czasu swoimi zgrabnymi nogami, a podczas ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" pokazała na parkiecie jakim jest wulkanem kobiecości i seksapilu

 

4/7
Dorota Gardias

 

Z porad dietetycznych korzystała także Dorota Gardias. Pogodynka od kilku lat może chwalić się piękną, zgrabną sylwetką!

 

5/7
Danuta Błażejczyk

 

Piosenkarka Danuta Błażejczyk z kolei może pochwalić się zrzuceniem 30 kg

Ja to nazywam: system żywieniowy Konrada Gacy - chudnąc wygrywasz zdrowie. Dieta ustalana jest indywidualnie, choć zasady dla wszystkich są podobne: należy zrezygnować z soli, cukru, regularnie jeść i dużo się ruszać. A co najważniejsze, nie chodzi się głodnym, jak przy innych dietach i nie trzeba się katować na siłowni.Polecam i jestem żywym przykładem na to, że dieta działa. Czuje się dziesięć lat młodziej i mam wrażenie, że na młodszą też wyglądam - mówiła 6 lat temu.

6/7
Mariusz Pudzianowski

"Pudzian", dwa lata temu zdradził, że pozbył się 12 kg. Taki efekt osiągnął zapewne nie tylko dzięki diecie, ale i udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami" kilka lat wcześniej, w którym zajął 2 (!) miejsce.

7/7
Iwona Guzowska

Do zacnego grona, którymi zajmował się Konrad Gaca należała też bokserka Iwona Guzowska. 

Więcej na temat Konrad Gaca