Konrad Gaca nie żyje. Na zdjęciu z córeczką Emilką

Konrad Gaca ponad wszystko kochał swoją chorą córeczkę

Konrad Gaca nie żyje. Na zdjęciu z córeczką Emilką

Smutna wiadomość - Konrad Gaca nie żyje (Nie żyje Konrad Gaca, twórca słynnej diety odchudzającej!). Znany specjalista od żywienia i treningów został znaleziony martwy w swoim domu pod Lublinem. Wstępnie policja wykluczyła udział osób trzecich. Co się stało? Takich informacji policja jeszcze nie jest w stanie ustalić. Więcej dowiemy się niebawem.

 

Konrad Gaca był bardzo rodzinnym człowiekiem, ze swoją żoną wspólnie wychowywali córeczkę Emilkę, o której Gaca zawsze się wypowiadał w samych superlatywach. Niestety jeszcze zanim Emilka przyszła na świat, lekarze nie dawali jej dużych szans:

Emilka była najbardziej wyczekiwanym dzieckiem na świecie. Na początku szaleliśmy z żoną ze szczęścia, zwariowałem na punkcie tego maleństwa. Chciałem chronić córkę, uczyć ją, pokazać jej świat. Niestety ze zdrowiem naszego maleństwa nie było najlepiej, lekarze podejrzewali wadę genetyczną – miała nie widzieć i nie słyszeć. I to było tak naprawdę wszystko, co wiedzieliśmy, nikt nie potrafił postawić jednoznacznej diagnozy. Specjaliści rozkładali ręce, a my – ja i żona – byliśmy zdruzgotani i przerażeni. Żaden rodzic nie jest przygotowany na wiadomość o chorobie swojego dziecka - mówił Gaca w jednym z wywiadów dla slysze.inz.waw.pl o córce.

Emilka przyszła na świat z wadą genetyczną. Miała przez całe życie mieć problemy ze słuchem i wzrokiem. Na szczęście dzięki determinacji Gacy i jego żony z Emilką było coraz lepiej. 

Emilka może cieszyć się dziś wszystkimi dźwiękami i kolorami świata. Chciałbym odwdzięczyć się losowi za to, że odzyskała sprawność.

 

Konrad Gaca kochał córeczkę ponad wszystko

Gaca starał się by Emilka miała normalne życie. Mimo że jej życie było wypełnione rehabilitacją, wizytami u lekarza, Gaca nie poddawał się razem z żoną:

Kiedy jest bardzo intensywnie, kiedy czasami brakuje tchu... macie tak?... to tylko czekam, żeby wziąć Emi❤️ na ręce i zawsze zakochuje się na nowo, a baterie ładują się jak oszalałe i wojownik budzi się we mnie na nowo💪 - napisał Gaca pod jednym ze zdjęć.

Te trudne doświadczenia z chorą córeczką Emilką, jej rehabilitacja, wizyty w szpitalu, a w rezultacie poprawa jej stanu zdrowia sprawiły, że Gaca postanowił założyć fundację "Dlaczego?", która pomaga chorym dzieciom. W jego akcje angażowało się i nadal angażuje wiele polskich gwiazd m.in. Wojciech Szczęsny, Mikołaj Roznerski, Kasia Sawczuk czy Antek Królikowski. 

 

Rodzinie i najbliższym przyjaciołom składamy kondolencje.

 

 

Konrad Gaca na zdjęciu z córeczką.

 

 

 

Kochał ją ponad wszystko!

 

Konrad Gaca nie żyje, miał 42 lata.

Konrad Gaca nie żyje

Więcej na temat Konrad Gaca
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41