Z okazji zbliżającego się Święta Wojska Polskiego Telewizja Polska zorganizowała specjalny koncert. Imprezę, która odbyła się 13 sierpnia wieczorem, poprowadzili dobrze znani widzom Izabella Krzan i Rafał Brzozowski. W wydarzeniu udział wzięli m.in. Kamil Bednarek, Edyta Górniak oraz Marek Piekarczyk. W trakcie koncertu "Silna Biało-Czerwona" doszło do pewnej wpadki.

Reklama

Wpadka podczas koncertu TVP

O to, by koncert poświęcony polskim żołnierzom przebiegał zgodnie z planem, dbał duet, który widzowie mogą kojarzyć przede wszystkim z programu "Koło fortuny". W pewnym momencie na ekranie miały zostać wyświetlone życzenia od wojsk sojuszniczych dla żołnierzy polskiej armii. Widzowie jednak nie zobaczyli ich treści. Zamiast tego wyświetlono zebraną pod sceną publiczność.

Zobacz także: Eurowizja 2024: Kuba Szmajkowski zostanie reprezentantem Polski?

Artur Zawadzki/REPORTER

Gdy sytuacja nie zmieniała się przez kolejne sekundy, prowadzący postanowili zainterweniować. Izabella Krzan i Rafał Brzozowski zapowiedzieli, że wrócą do życzeń później. Po chwili na scenie pojawiła się Natasza Urbańska. Gwiazdom udało się szybko zapanować nad imprezą.

Wpadki nie są niczym nowym podczas koncertów na żywo. Na szczęście w tym przypadku możemy mówić zaledwie o zabawnej sytuacji, która nie przyćmiła całej imprezy. Telewizja Polska latem organizuje wiele muzycznych wydarzeń plenerowych. Na scenie pojawiają się największe gwiazdy polskiej sceny.

Zobacz także
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Rafał Brzozowski twierdził, że afera z Dodą była "rozdmuchana". Teraz się tłumaczy

Reklama

Tegoroczne lato dostarcza fanom sporo emocji. Niedawno Doda pokazała wspólny teledysk ze Smolastym. Internauci zachwycają się niespodziewaną współpracą i czekają na koncerty piosenkarki, która zapowiedziała swoją ostatnią trasę.

Pawel Wodzynski/East News
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama