Namiętna randka Julii Wieniawy i Barona

O tym związku plotkują niemal wszyscy! Gdy okazało się, że Julia Wieniawa i starszy od niej o 15 lat Aleksander Baron są parą, ich fani przecierali oczy ze zdumienia. Choć początkowo oboje zaprzeczali, jakoby łączyło ich coś więcej niż zwykła przyjaźń, teraz wszystko stało się jasne! Niedawno Julia Wieniawa wybrała się na jedną z imprez w towarzystwie swojego nowego chłopaka. Oboje chętnie pozowali do zdjęć. Później para przeniosła się do przytulnej knajpki, gdzie mogli bez ograniczeń wymieniać się czułościami... Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami! 

1/4
Zakochana Julia Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa i Baron całują się na romantycznej randce

Julia Wieniawa i Baron początkowo niechętnie mówili o swojej relacji. Gdy w mediach pojawiły się ich pierwsze wspólne zdjęcia oboje twierdzili, że są to tylko spotkania zawodowe. Bardzo szybko okazało się jednak, że łączy ich coś więcej niż zwykła przyjaźń. Zdradziły ich między innymi zdjęcia z wakacji, które wspólnie spędzali.

Później Julia Wieniawa i Baron już oficjalnie pojawili się razem na jednej z większych imprez. Para chętnie pozowała do zdjęć. Baron podziwiał swoją ukochaną, która tego wieczoru była jedną z najważniejszych gwiazd. Gdy impreza dobiegła końca, zakochani postanowili przedłużyć nieco zabawę w kameralnym, 2-osobowym gronie...

2/4
Julia Wieniawa i Baron całują się na randce

Julia Wieniawa i Baron kontynuowali wspólny wieczór w jednej z warszawskich knajp. Zakochani zachowywali się wyjątkowo swobodnie. Wymieniali się czułościami i pocałunkami. Widać, że Baron jest zapatrzony w Julię jak w obrazek. Aktorka również wydaje się być bardzo zauroczona. Nadal jednak niechętnie mówi o swoim nowym uczuciu. 

 

3/4
Namiętna randka Julii Wieniawy i Barona

Baron jest nieco bardziej wylewny, jeśli chodzi o komentowanie swojego nowego związku. Podczas wspomnianej imprezy muzyk Afromental zdradził co nieco na temat swojego życia prywatnego. 

Każdy rozsądnie myślący człowiek dąży do szczęścia, ja jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również - powiedział Baron w wywiadzie dla Wideoportalu.

4/4
Julia Wieniawa z Baronem na imprezie
EastNews

Jak myślicie, czy ten związek przetrwa? Czy Julia Wieniawa i Baron pasują do siebie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Zobacz także: Baron po raz pierwszy o Julii Wieniawie. Muzyk zdradził czy są szczęśliwi!

Więcej na temat Julia Wieniawa Alek Baron