Antoni Królikowski o ojcu, Pawle

Po śmierci Pawła Królikowskiego jego syn, Antek, odkrył niezwykłe sekret! "Tata wykonał parę takich numerów"

Antoni Królikowski o ojcu, Pawle

Mija kilka miesięcy od śmierci Pawła Królikowskiego. Jego syn, Antoni Królikowski, zgodził się na pierwszy wywiad dla magazynu "Party". Antek w najnowszym numerze wspomina swojego tatę, ale również wspomina o pewnym sekrecie, który odkrył całkiem niedawno! Jest on związany z pasją serialowego Kusego z "Rancza"!

Sekret Pawła Królikowskiego wyszedł na jaw

Kilka tygodni temu Antek Królikowski pokazał na Instagramie zdjęcie z maluchem. Okazuje się, że Paweł Królikowski był wielkim fanem motoryzacji, a zwłaszcza kochał małe fiaty, czyli słynne maluchy! Miał ich kilka, co Antek odkrył jakiś czas temu:

Faktycznie tata wykonał parę takich numerów. Pasjonował się motoryzacją, miał słabość do maluchów. Kiedy przyjechałem do domu w Kudowie-Zdroju, odkryłem tego fiata, ale na tym nie koniec! Jeszcze jeden trzymany jest w garażu w naszym domu w Zalesiu, a inny stoi podobno u jakiegoś mechanika. Muszę się nimi zająć, załatwić ubezpieczenie, zadbać o wszystkie potrzebne dokumenty. Wiem, że tych maluchów na pewno nigdy nie sprzedam - powiedział Antek w rozmowie z "Party". 

Cały wywiad z Antkiem Królikowskim - w nowym "Party"!

Antek Królikowski z jednym z maluchów taty, Pawła.

Antoni Królikowski z samochodem taty Pawła

Antek miał doskonały kontakt z Pawłem. Po jego śmierci cała rodzina trzymała się razem:

W tym smutnym czasie staraliśmy się znajdować w sobie pokłady uśmiechu, przeżywać żałobę w godny sposób. Nie chcieliśmy się wzajemnie dołować, raczej inspirować, pomagać uśmiechem niż smutkiem. Choć oczywiście na smutek też był czas, jego również trzeba było przeżyć. Szybko zrozumiałem, że w sytuacji, kiedy ma się tak dużą rodzinę, trzeba działać. Ja, jako ten najstarszy, nie miałem innego wyjścia - powiedział w "Party".

Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53