Piotr Żyła WC
East News, Facebook

Piotr Żyła wrzucił do sieci zdjęcie, które stało się hitem! Zobaczcie ten podpis...

Piotr Żyła WC
East News, Facebook

Piotr Żyła znany jest nie tylko ze świetnych występów na skoczniach, ale też dość niezwykłego poczucia humoru. Skoczek z Cieszyna uchodzi za największego wesołka naszej reprezentacji, a jego teksty z wywiadów i wpisy na portalach społecznościowych stają się tamatami do niezliczonych memów. Ostatni wpis pod zdjęciem prawdopodobnie również przejdzie do historii ;)

 

Zdjęcie Piotra Żyły z japońskiego WC

Piotr Żyła poleciał wraz z drużyną na kolejny konkurs Pucharu Świata w skokach, tym razem do Japonii. Zaraz po przylocie, na facebooku zamieścił zdjęcie z japońskiej toalety i okrasił je rozbudowanym podpisem, który warto zacytować w całości:

bo w życiu piękne są tylko chwile:-) a ta kiedy po ok 30h podruży nawet nie wiesz ilu, bo po 12stu h ci wsztstko jedno, jesteś wyrąbany, nie wiesz czy jest dzień czy noc, twój rytm dnia został sporo zabuzony, siadasz sobie na ciepłym kosmicznym kiblu, z panelem sterowania z boku którego lepiej nie dotykać:-) ...... tak jedna z piękniejszych chwil w Japan:-))) (oczywiście pisownia oryginalna)

Jak Wam się podoba?

Piotr Żyła WC
Facebook

Zobacz też: Kto tu jest czyim kibicem? Robert Lewandowski wywołał spore zamieszanie na skoczni... MEMY

 

Piotr Żyła słynie ze swoich żartów:

Piotr Żyła w Zakopanem podczas konkursu skoków narciarskich
Eastnews

Piotr Żyła
East News

Więcej na temat Piotr Żyła
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01