Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
East News/Instagram

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek planują ślub?! Partnerka skoczka pokazała zdjęcia w sukni ślubnej!

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
East News/Instagram

Związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek to jeden z najbardziej gorących tematów ostatnich miesięcy. Ostatnio temperaturę wokół tej pary dodatkowo podkręciły komentarze internautów - fani zauważyli na palcu wybranki skoczka piękny pierścionek i szybko zaczęli snuć domysły o... zaręczynach. Teraz zaś na instagramowym profilu Marceliny Ziętek pojawiły się jej zdjęcia w sukni ślubnej! Czy coś jest na rzeczy? Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: Piotr Żyła i Marcelina Ziętek są zaręczeni?! Internauci są tego pewni! 

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek planują ślub?! Partnerka skoczka pokazała zdjęcia w sukni ślubnej!

Nowy związek Piotra Żyły wzbudził ogromne zainteresowanie wśród fanów skoczka. Kiedy portal Pudelek.pl ujawnił, że sportowiec układa sobie nowe życie u boku Marceliny Ziętek, gwiazdy serialu "19+", wielbiciele Piotra Żyły czekali na jakieś oficjalne potwierdzenie z jego strony. Skoczek jednak postanowił skomentować te doniesienia w swoim stylu, zamieszczając "oświadczenie", z którego tak naprawdę niczego konkretnego się nie dowiedzieliśmy. 

Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie [...] nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim - (pis. oryg.) brzmi część "oświadczenia" Piotra Żyły, które dodał w swoich mediach społecznościowych.

Ale z tygodnia na tydzień potwierdzeń było coraz więcej - ta dwójka wie jak podsycać emocje! Chociaż Piotr i Marcelina nie zamieszczają w mediach społecznościowych wspólnych zdjęć, na których widać ich twarze, to jednak już kilka razy mogliśmy zobaczyć fotografie tej dwójki wykonane w tych samych miejscach i o tej samej porze. Teraz już wszyscy doskonale wiedzą, że ten związek to poważna sprawa. 

Czy w takim razie Piotr i Marcelina myślą już o sformalizowaniu swojego związku?! Na Instagramie partnerki skoczka pojawiły się zdjęcia, na których możemy zobaczyć ją w... sukni ślubnej! Oczywiście w komentarzach pod postem gwiazdy serialu "19+" pojawiły się już domysły internautów na temat ślubu z Piotrem Żyłą! 

- Bierzecie z Piotrem ślub? To dopiero byłaby sensacja! :)

- Będziesz piękną panną młodą :)

- Z Pitrem? - piszą fani. 

Ale nic z tych rzeczy! Jak wynika z opisu pod zdjęciem, które dodała Marcelina Ziętek, to jej serialowa bohaterka wychodzi za mąż, więc suknia ślubna jest tylko kostiumem, który aktorka musi założyć na potrzeby serialu. Niemniej jednak partnerka skoczka wygląda w niej przepięknie! Myślicie, że doczekamy się ślubu Piotra i Marceliny w niedalekiej przyszłości?

Związek Marceliny Ziętek i Piotra Żyły wciąż budzi ogromne emocje! Para jednak do tej pory nie ujawnia swojego uczucia publicznie. 

Piotr Żyła
East News/Instagram

 

Więcej na temat Piotr Żyła
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01