Party Stories
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
East News/Instagram
Newsy

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek planują ślub?! Partnerka skoczka pokazała zdjęcia w sukni ślubnej!

Związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek to jeden z najbardziej gorących tematów ostatnich miesięcy. Ostatnio temperaturę wokół tej pary dodatkowo podkręciły komentarze internautów - fani zauważyli na palcu wybranki skoczka piękny pierścionek i szybko zaczęli snuć domysły o... zaręczynach. Teraz zaś na instagramowym profilu Marceliny Ziętek pojawiły się jej zdjęcia w sukni ślubnej! Czy coś jest na rzeczy? Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: Piotr Żyła i Marcelina Ziętek są zaręczeni?! Internauci są tego pewni! 

Piotr Żyła ma nieślubne dziecko? Mocne oskarżenia Justyny! Skoczek milczy!

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek planują ślub?! Partnerka skoczka pokazała zdjęcia w sukni ślubnej!

Nowy związek Piotra Żyły wzbudził ogromne zainteresowanie wśród fanów skoczka. Kiedy portal Pudelek.pl ujawnił, że sportowiec układa sobie nowe życie u boku Marceliny Ziętek, gwiazdy serialu "19+", wielbiciele Piotra Żyły czekali na jakieś oficjalne potwierdzenie z jego strony. Skoczek jednak postanowił skomentować te doniesienia w swoim stylu, zamieszczając "oświadczenie", z którego tak naprawdę niczego konkretnego się nie dowiedzieliśmy. 

Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie [...] nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim - (pis. oryg.) brzmi część "oświadczenia" Piotra Żyły, które dodał w swoich mediach społecznościowych.

Ale z tygodnia na tydzień potwierdzeń było coraz więcej - ta dwójka wie jak podsycać emocje! Chociaż Piotr i Marcelina nie zamieszczają w mediach społecznościowych wspólnych zdjęć, na których widać ich twarze, to jednak już kilka razy mogliśmy zobaczyć fotografie tej dwójki wykonane w tych samych miejscach i o tej samej porze. Teraz już wszyscy doskonale wiedzą, że ten związek to poważna sprawa. 

Czy w takim razie Piotr i Marcelina myślą już o sformalizowaniu swojego związku?! Na Instagramie partnerki skoczka pojawiły się zdjęcia, na których możemy zobaczyć ją w... sukni ślubnej! Oczywiście w komentarzach pod postem gwiazdy serialu "19+" pojawiły się już domysły internautów na temat ślubu z Piotrem Żyłą! 

- Bierzecie z Piotrem ślub? To dopiero byłaby sensacja! :)

- Będziesz piękną panną młodą :)

- Z Pitrem? - piszą fani. 

Ale nic z tych rzeczy! Jak wynika z opisu pod zdjęciem, które dodała Marcelina Ziętek, to jej serialowa bohaterka wychodzi za mąż, więc suknia ślubna jest tylko kostiumem, który aktorka musi założyć na potrzeby serialu. Niemniej jednak partnerka skoczka wygląda w niej przepięknie! Myślicie, że doczekamy się ślubu Piotra i Marceliny w niedalekiej przyszłości?

Związek Marceliny Ziętek i Piotra Żyły wciąż budzi ogromne emocje! Para jednak do tej pory nie ujawnia swojego uczucia publicznie. 

Piotr Żyła
East News/Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Piotr Żyła
East News/Instagram
Newsy
Piotr Żyła powoli przestaje ukrywać swoją ukochaną? Opublikował tajemnicze zdjęcie!
Kim jest nowa partnerka Piotra Żyły? Piotr Żyła potwierdził związek z młodszą o 11 lat aktorką?!

Kilka dni temu media obiegła informacja na temat nowego związku Piotra Żyły z gwiazdą serialu TVN, Marceliną Ziętek. Te sensacyjne wiadomości przekazał portal Pudelek.pl, a para do tej pory oficjalnie nie potwierdziła, ale też nie zaprzeczyła tym doniesieniom. Jednak na instagramowym profilu skoczka pojawiło się zdjęcie, które najwyraźniej ma na celu poinformować fanów, że Piotr Żyła naprawdę jest zakochany! Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Kim jest Marcelina Ziętek, nowa partnerka Piotra Żyły? Spędzili razem Walentynki!  Piotr Żyła powoli przestaje ukrywać swoją ukochaną? Opublikował tajemnicze zdjęcie! Nowy związek Piotra Żyły wzbudził ogromne zainteresowanie fanów skoczka. Kiedy portal Pudelek.pl ujawnił, że sportowiec układa sobie nowe życie u boku Marceliny Ziętek, gwiazdy serialu "19+", wielbiciele Piotra Żyły czekali na jakieś oficjalne potwierdzenie z jego strony. Skoczek jednak postanowił skomentować te doniesienia w swoim stylu.  Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie [...] nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim - (pis. oryg.) brzmi część "oświadczenia" Piotra Żyły, które dodał w swoich mediach społecznościowych. Z "oświadczenia" Piotra Żyły ciężko było wysnuć jednoznaczne wnioski. Niemniej jednak niedługo po jego publikacji, na Instagramie skoczka...

Piotr Żyła i jego nowa partnerka Marcelina Ziętek
Instagram/EastNews
Newsy
Piotr Żyła wydał "oświadczenie" w sprawie jego nowego związku z Marceliną Ziętek! Zrobił to na złość Justynie Żyle?!

Piotr Żyła (33 l.) postanowił odnieść się do doniesień na temat jego nowego związku z aktorką Marceliną Ziętek (22 l.). Co go do tego pchnęło? Z pewnością coraz więcej artykułów pojawiających się w mediach  na temat jego życia prywatnego oraz słowa jego byłej żony Justyny Żyły, która napisała wprost tak o jego nowej partnerce:  „Nie pierwsza i nie ostatnia! Byle z daleka od moich dzieci” . Piotr Żyła chciał z poczuciem humoru podejść do tego tematu. Czy napisał coś sensownego? Naszym zdaniem... raczej nie. Jego "oświadczenie" w typowo jego stylu możecie przeczytać poniżej: Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie i ostrzegam że kto przeczytał już do tego momemtu niech lepiej już nie czyta dalej, dlatego iż dalsza treść będzie zawierała elementy które można czytać, ale też nie trzeba, a na czym to ja skączyłem, a tak miałem zkomętować bardzo krutko ale treściwie te zaistaniałą sytuacje, chyba że lepiej może jednak nie komętować, a w sumie co mi tam zkąmętuje wszystko powiem wszystko nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim - napisał Piotr Żyła pod zdjęciem trzymającego gałązkę oliwną gołąbka pokoju. Piotr Żyła spotyka się z 22-letnią aktorką znaną między innymi z serialu "Szkoła" czy "19+". To Marcelina Ziętek. Ponoć Marcelina i Piotr chcieli ukrywać swój...

Piotr Żyła ma nową partnerkę?!
Newsy
Piotr Żyła pokazał zdjęcie "w duecie", ale nadal nie komentuje nowego związku

Piotr Żyła znów podgrzewa atmosferę wokół swojego nowego związku. Według medialnych przekazów jeden z czołowych polskich skoczków narciarskich spotyka się z aktorką znaną z serialu "19+" w TVN. Piotr wrzucił właśnie do sieci zdjęcie, na którym pozuje "w duecie". Ale, jak to u Piotra, nic nie jest takie oczywiste... Zresztą zaobaczcie sami! Zobacz także:   Piotr Żyła powoli przestaje ukrywać swoją ukochaną? Opublikował tajemnicze zdjęcie! Piotr Żyła pokazał zdjęcie "w duecie" Burzliwe rozstanie z byłą żoną, Justyną co jakiś czas odbija się w mediach mniejszym lub większym echem. Ostatnio całkiem dużym - małżonkowie ujawnili nawet część prywatnej korespondencji i wymienili się mocnymi oświadczeniami pełnymi wzajemnych pretensji. Gdy konflikt znów trochę przycichł media ujawniły... nowy związek naszego skoczka. Według informacji portalu pudelek.pl, Piotr spotyka się z gwiazdą serialu TVN, Marceliną Ziętek . Żadne z nich nie potwierdziło, ale też nie zaprzeczyło tym informacjom, jeśli nie liczyć "komętarza" skoczka, w charakterystycznym dla niego stylu. .  Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie [...] nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim - napisał Żyła (pisownia oryg.). Teraz pokazał na Instagramie zdjęcie, jak sam podpisał w jednym z...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner