Piotr Stramowski już od kilku lat na dobre zawitał w świecie show-biznesu. Największą popularność przyniosła mu rola w kasowych filmach Patryka Vegi. Aktor przez lata musiał pracować na swoje nazwisko w tej trudnej branży, a praca pochłaniała z niego całą energię. Dziś wyznaje, że jest już innym człowiekiem. Do zmiany jego postrzegania świata przyczyniła się córka, o której wspomniał w szczerym poście na Instagramie.

Reklama

Piotr Stramowski w szczerym wyznaniu na temat pracy, córki i rodziny

Piotr Stramowski to obecnie gorące nazwisko w przemyśle filmowym. Największą popularność przyniosła mu rola policjanta w filmie "Pitbull. Nowe Porządki". Po kilku rolach u Patryka Vegi, Piotr Stramowski zaczął kojarzyć nam się z ideałem mężczyzny. Postawna budowa ciała oraz zarost to w oczach niektórych kobiet ucieleśnienie męskości. Nic dziwnego więc, że aktor spodobał się starszej o 10 lat Katarzynie Warnke. Para pobrała się w 2016 roku. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są rodzicami 3-letniej Helenki. Aktorka, która została mamą w wieku 42 lat musiała zmienić swoje życie i dostosować je pod nowego członka rodziny. Podobnie jej mąż, który w szczerym wyznaniu na Instagramie pisze, że nie zawsze wiedział, co dla niego było najważniejsze w życiu.

Zobacz także: Krzysztof Gojdź ocenia Piotra Stramowskiego w roli ojca. Nie uwierzycie, co zdradził!

Pod zdjęciem z nad morza, gdzie spędza obecnie wolny czas z córeczką Helenką, aktor zdobył się na odważny wpis, w którym porusza kwestie pracy, braku czasu i potrzeby zadbania o siebie i swoje zdrowie.

- Zdarzają się momenty w moim życiu, kiedy budzę się z tzw. "ręką w nocniku". Dzień dobry, to teraz. Praca, utrzymanie pozycji, kariera, hajs, zasuwanie na 101%, żeby tylko nic nie przeleciało mi koło nosa. Często zapominam o tym, że jestem człowiekiem zbudowanym z tkanek miękkich, które potrzebują czasu i odpowiednich warunków, aby się zregenerować, a sen, odpoczynek i spokój to podstawa do właściwego ich funkcjonowania - zaczął na Instagramie Piotr Stramowski.

Aktor wyznał także, że w całej gonitwie za pracą i życiem w ciągłym stresie, najczęściej obrywają bliscy. Teraz świadomy tego jak nigdy dotąd, zamierza poświęcić czas rodzinie, ponieważ zdał sobie sprawę z tego, że mógł to wszystko stracić.

- Nie wspominam już o Bliskich, którzy obrywają rykoszetem. Zapędziłem się w kozi róg, ale mogłem stracić więcej niż mi się wydawało. Dziś jestem z Rodziną, telefon chowam w szafie i uczę się dostrzegać to co wokół, to co TU i TERAZ. Miłego dnia dla Was✌????☀️???? - wyznał Piotr Stramowski.

Zobacz także: Naturalna Katarzyna Warnke na spotkaniu w restauracji. Zdjęcia paparazzi

Fani docenili szczery wpis Piotra Stramowskiego. Pod postem zostawili mnóstwo komentarzy ze słowami otuchy. Internauci pogratulowali też swojemu idolowi świadomości własnych problemów.

-Ważne, że w ogóle zauważa Pan ten deficyt ???? dobrego dnia ????????

-Lepiej późno niż później ????Trzeba nauczyć się odpuszczać … wybierać to co najważniejsze ❤️

-Najważniejsze, że Pan to sobie uświadomił. ???? Powodzenia - docenili fani.

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Warnke straciła obrączkę w „Dzień Dobry TVN”! „Niestety ktoś ją wziął”

Instagram/kasiawarnke
Reklama
Reklama
Reklama