Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w 2016 roku wzięli ślub, a we wrześniu 2019 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para długo trzymała w sekrecie płeć dziecka i zdecydowali, że nie będą publikować zdjęć córki w mediach społecznościowych. W jednym z wywiadów aktorka wprost powiedziała, że „nie chce kręcić lodów na dziecku„ i konsekwentnie trzyma się tej decyzji. W sieci zobaczymy zdjęcia pary ze spacerów, ale twarz dziecka nigdy nie jest widoczna.

Reklama

Teraz podczas jednego z wywiadów, gwiazda zdradziła imię córeczki, opowiadając o swoich relacjach z mężem po narodzinach dziecka. To dosyć popularne imię w ostatnich latach! Swoje córki nazwali tak m.in. Olga Frycz, Piotr Rubik czy Justyna Steczkowska.

Katarzyna Warnke zdradziła imię córeczki!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski udzielili wywiadu na kanale Pauliny Mikuły "Mówiąc Inaczej". Para rozmawiała między innymi o tym, jak zmieniło się ich życie po narodzinach córeczki. W pewnym momencie aktorka powiedziała o córce Helenka i tym samym zdradziła, jakie imię wybrali dla dziecka:

Był taki moment, że się sprowadziliśmy do tego „podaj pieluchę” (…) Ale udało nam się. Helenka szła spać i natychmiast było zbieranie zabawek i wszystkiego, co mogło przypomnieć o dziecku i zapalanie świeczek: teraz jest czas dla nas, była ta przestrzeń dla nas. (...) Jest Helenka, jesteśmy my razem. – powiedziała szczerze Kasia Warnke.

Okazuje się, że para postanowiła zadbać o swoją relację i udało im się znaleźć czas dla siebie, kiedy dziecko śpi. Wtedy wszystkie zabawki są zbierane i aktorzy mają chwilę tylko dla siebie. Piotr Stramowski dodał, że jeszcze zanim na świat przyszła Helena wiedział, że chce, aby każdy z domowników miał w domu przestrzeń dla siebie:

Ja sobie tak powiedziałem, jak przychodziłem do znajomych, którzy mieli dzieci i widziałem te zabawki porozwalane, mówiłem: „ja nie chce tak, żeby to zdominowało nas. Chcę, żeby nasze dziecko miało swoją przestrzeń i oczywiście poświecę mu całą uwagę, ale w momencie, kiedy śpi, to ja tę uwagę poświęcam partnerce i sobie” – wyznał Piotr Sramowski.

Aktorka wyznała, że dzięki rozmowie i pracy nad tym, aby wszystko zorganizować udało im się znaleźć czas dla każdego. Zarówno dla córki, dla siebie samych i dla partnera/ partnerki.

Zobacz także

Zobacz także: Katarzyna Warnke pokazała spacerówkę dla dziecka. Uwaga, kosztuje tylko... 899 zł!

Katarzyna Warnke i Piotr Staramowski nie szczędzą sobie czułości nawet na wspólnych spacerach z Helenką.

Aktorka wróciła już do doskonałej formy i ostatnio zachwyciła na pokazie Mariusza Przybylskiego.

ONS.pl

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama