Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w czarnych stylizacjach
East News
Newsy

Katarzyna Warnke przypadkiem zdradziła imię córeczki. To imię jest teraz bardzo popularne!

Katarzyna Warnke w 2019 roku po raz pierwszy raz została mamą. Wiemy, jak ma na imię córeczka gwiazdy!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w 2016 roku wzięli ślub, a we wrześniu 2019 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para długo trzymała w sekrecie płeć dziecka i zdecydowali, że nie będą publikować zdjęć córki w mediach społecznościowych. W jednym z wywiadów aktorka wprost powiedziała, że „nie chce kręcić lodów na dziecku„ i konsekwentnie trzyma się tej decyzji. W sieci zobaczymy zdjęcia pary ze spacerów, ale twarz dziecka nigdy nie jest widoczna.

Teraz podczas jednego z wywiadów, gwiazda zdradziła imię córeczki, opowiadając o swoich relacjach z mężem po narodzinach dziecka. To dosyć popularne imię w ostatnich latach! Swoje córki nazwali tak m.in. Olga Frycz, Piotr Rubik czy Justyna Steczkowska. 

Warnke i Stramowski kupili mieszkanie. Gdzie? Dlaczego jeszcze się nie przeprowadzili? Posłuchajcie, co nam zdradzili!

Katarzyna Warnke zdradziła imię córeczki!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski udzielili wywiadu na kanale Pauliny Mikuły "Mówiąc Inaczej". Para rozmawiała między innymi o tym, jak zmieniło się ich życie po narodzinach córeczki. W pewnym momencie aktorka powiedziała o córce Helenka i tym samym zdradziła, jakie imię wybrali dla dziecka:

Był taki moment, że się sprowadziliśmy do tego „podaj pieluchę” (…) Ale udało nam się. Helenka szła spać i natychmiast było zbieranie zabawek i wszystkiego, co mogło przypomnieć o dziecku i zapalanie świeczek: teraz jest czas dla nas, była ta przestrzeń dla nas. (...) Jest Helenka, jesteśmy my razem. – powiedziała szczerze Kasia Warnke.

Okazuje się, że para postanowiła zadbać o swoją relację i udało im się znaleźć czas dla siebie, kiedy dziecko śpi. Wtedy wszystkie zabawki są zbierane i aktorzy mają chwilę tylko dla siebie. Piotr Stramowski dodał, że jeszcze zanim na świat przyszła Helena wiedział, że chce, aby każdy z domowników miał w domu przestrzeń dla siebie:

Ja sobie tak powiedziałem, jak przychodziłem do znajomych, którzy mieli dzieci i widziałem te zabawki porozwalane, mówiłem: „ja nie chce tak, żeby to zdominowało nas. Chcę, żeby nasze dziecko miało swoją przestrzeń i oczywiście poświecę mu całą uwagę, ale w momencie, kiedy śpi, to ja tę uwagę poświęcam partnerce i sobie” – wyznał Piotr Sramowski.

Aktorka wyznała, że dzięki rozmowie i pracy nad tym, aby wszystko zorganizować udało im się znaleźć czas dla każdego. Zarówno dla córki, dla siebie samych i dla partnera/ partnerki.

Zobacz także: Katarzyna Warnke pokazała spacerówkę dla dziecka. Uwaga, kosztuje tylko... 899 zł!

Katarzyna Warnke i Piotr Staramowski nie szczędzą sobie czułości nawet na wspólnych spacerach z Helenką. 

Kasia Warnke Piotr Starmowski

Aktorka wróciła już do doskonałej formy i ostatnio zachwyciła na pokazie Mariusza Przybylskiego.

Kasia Warnke w czerwonej sukience na pokazie Mariusza Przybylskiego
ONS.pl

 

 

Zobacz także
Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze

Katarzyna Warnke pokazała spacerówkę dla dziecka. Uwaga, kosztuje tylko... 899 zł!

Kasia Warnke w czerwonej sukience na pokazie Mariusza Przybylskiego

Ale figura! Katarzyna Warnke zachwyciła na pokazie Mariusza Przybylskiego w krwistoczerwonej sukience

 

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze
Newsy
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z dzieckiem! Nie szczędzili sobie czułości...
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na spacerze z dzieckiem! Nie szczędzili sobie czułości...

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski dwa miesiące temu przywitali na świecie dziecko. Para chroni życie prywatne i rzadko udziela się w mediach, a w ostatnim czasie całkowicie poświęcili się życiu rodzinnemu. Nawet na Instagramie rzadko publikują nowe zdjęcia, za to często pojawiają się podczas spacerów na warszawskich ulicach. Para postanowiła wykorzystać piękną pogodę w weekend, dlatego wybrali się razem z dzieckiem na spacer! Zobaczcie, jak spędzali czas. Nie szczędzili sobie czułości. Sami spójrzcie...

Kasia Warnke z dzieckiem na spacerze
Newsy
Kasia Warnke zostawiła wózek z dzieckiem na ulicy? Zobaczcie te zdjęcia
Kasia Warnke zostawiła wózek z dzieckiem na ulicy? Zobaczcie te zdjęcia

Blisko dwa miesiące temu Kasia Warnke po raz pierwszy została mamą. Aktorka i jej mąż, Piotr Stramowski przywitali na świecie córeczkę. Do tej pory nie zdradziły jej imienia i najprawdopodobniej szybko go nie poznamy, bo Kasia i Piotr chcą wychować dziecko z dala od mediów. Niemniej jednak małżeństwo często można spotkać na warszawskich ulicach , gdzie spacerują ze swoją pociechą. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, jak Piotr palił przy niemowlęciu papierosa, co szybko w naszej ankiecie uznaliście za niestosowane zachowanie. Teraz, jak informuje jeden z dzienników, Kasia na spacerze zostawiła na chwilę dziecko same w wózku na ulicy! Tylko spójrzcie...

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze
Newsy
Katarzyna Warnke pokazała spacerówkę dla dziecka. Uwaga, kosztuje tylko... 899 zł!
Aktorka pokazała, że na spacerówkę dla dziecka wcale nie trzeba wydawać fortuny!

Katarzyna Warnke  pochwaliła się zdjęciem ze spaceru ze swoim dzieckiem. We wrześniu córka aktorki skończy roczek i jeździ już w spacerówce. Okazuje się, że gwiazda wybrała dla dziecka wózek, który nie kosztuje fortuny. Uwagę zwraca też ponadczasowy kolor. Zobaczcie, na jaką markę postawiła! Katarzyna Warnke pokazała, że na spacerówkę dla dziecka wcale nie trzeba wydawać fortuny! Gwiazda po narodzinach dziecka zdecydowała, że nie będzie publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia córeczki. Zarówno Katarzyna Warnke, jak i Piotr Stramowski konsekwentnie je realizują, jednak od czasu do czasu mówią o tym, jak dziecko zmieniło ich życie. Teraz aktorka pochwaliła się zdjęciem ze spaceru po parku i żartuje, że wybrała wózek  pod kolor swojej stylizacji. Jeżeli wózek, to tylko pasujący do stylizacji, prawda? @easywalkerpolska #easywalkerbuggyxs #miejskistyl #lekko #easy #spacerówka -napisała Katarzyna Warnke na Instagramie. - napisała Katarzyna Warnke na Instagramie. Spacerówka, na którą zdecydowała się para to  MINI by Easywalker Buggy . Ten model kupimy już za 899 zł. Ta kompaktowa i lekka spacerówka cieszy się ogromną popularnością. To już kolejny wózek tej firmy ! Poprzedni głęboki w kolorze różowym to również Easywalker.  Spójrzcie na urocze zdjęcie Katarzyny Warnke. Aktorka jest w doskonałej formie! Zobacz także:   Jakie wózki dla swoich dzieci wybrały gwiazdy? Joanna Krupa za mniej niż 500 zł, za to Janachowska i Lewandowska... Zobaczcie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                ...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner