Piotr Kraśko w rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedział o swoich dzieciach. Dumny tata dwóch synów i kilkumiesięcznej córeczki Laury nie ukrywa, że uwielbia spędzać z nimi każdą wolną chwilę. Po odejściu z TVP miał trochę wolnego czasu i mógł bardziej zaangażować się w opiekę nad dziećmi. Okazuje się również, że synowie dziennikarza podzielają jego miłość do piłki nożnej i jazdy konnej. Piotr Kraśko zdradził, że 9-letni Konstanty zaczął jeździć konno już w wieku 2 lat!

Dla ojca jedne z najpiękniejszych chwil w życiu to wtedy, kiedy synowie są na tyle duzi, że interesują się piłką nożną i można razem oglądać mecze. I też uwielbiam z nimi jeździć konno- przyznał Piotr Kraśko. Wspólne uprawianie sportu ojca z synami, o Boże cudowne! Jak ktoś nie ma syna to namawiam.

Co jeszcze powiedział Piotr Kraśko o swoich dzieciach i o swojej żonie? Jakim ojcem jest prowadzący Dzień Dobry TVN? Posłuchajcie sami!

 

Zobacz także: „W poniedziałek przestałem pracować, a w czwartek mieliśmy już trójkę dzieci”. Piotr Kraśko o dobrych zmianach w życiu

 

Piotr Kraśko opowiedział o swoich dzieciach.

Piotr Kraśko na komunii syna