Piotr Kraśko z żoną podczas imprezy Raffaello
East News

Karolina Ferenstein-Kraśko dodała zaskakujący wpis na Instagramie! Padło słowo "rozwód"

Piotr Kraśko z żoną podczas imprezy Raffaello
East News

Piotr i Karolina Ferenstein-Kraśko są małżeństwem od ponad 11 lat. Choć mają za sobą ciężkie chwile, udało im się pokonać każdy kryzys. Małżeństwo wspólnie wychowuje trójkę dzieci. Jednak ostatni wpis Karoliny Ferenstein-Kraśko mógł niektórych wprawić w osłupienie. Celebrytka użyła bowiem słowa rozwód! O co chodzi? Zobaczcie poniżej!

Piotr i Karolina Ferenstein-Kraśko rozwodzą się?!

Karolina Ferenstein-Kraśko opublikowała na Instagramie wspólnie zdjęcie z mężem. Jednak podpis pod nim traktował o czymś zupełnie innym. 

Podjęliśmy z @p_krasko rodzinne poważne postanowienie !!! Rozwód... ale nie taki na jaki Ci mniej przychylni od dawna liczą 🤓😜❗️ Na świecie co minutę zużywamy milion plastikowych reklamówek, każda z nich jest średnio używana 25 minut, a do rozłożenia potrzebuje 450 lat !!! KONIEC „ery plastiku” w naszym domu i mojej firmie podejmujemy #ekowyzwanie razem z @tvn24.pl💥 

Wygląda na to, że fani małżeństwa Kraśków mogą odetchnąć z ulgą. Ich związkowi nie zagraża żadne niebezpieczeństwo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podjęliśmy z @p_krasko rodzinne poważne postanowienie !!! Rozwód... ale nie taki na jaki Ci mniej przychylni od dawna liczą 🤓😜❗️ Na świecie co minutę zużywamy milion plastikowych reklamówek, każda z nich jest średnio używana 25 minut, a do rozłożenia potrzebuje 450 lat !!! KONIEC „ery plastiku” w naszym domu i mojej firmie podejmujemy #ekowyzwanie razem z @tvn24.pl💥 oraz @magazyntvn24 tam też więcej o tym przeczytacie !!! Przyłączcie się koniecznie razem możemy wiecej🌏🍀💪 Całe życie byłam bliżej natury niż ludzi i cywilizacji las, konie to moje środowisko Naturalne ale czas zrobić coś więcej dla naszej planety, dla naszych dzieci i ich przyszłości!!! Będę informować na bieżąco o postępach w sprawie... rezygnujemy z : • plastikowych jednorazowych naczyń • kubków do kawy • sztućców • torebek na zakupy. To tylko tyle i aż tyle! Liczy się pierwszy krok zmiana przyzwyczajeń i nawyków !!! #tvn @agnieszkacegielska @annakalczynskam @martakuligowska #RozwódzPlastikiem #ratujmynasząplanetę #zerowaste #ekochallenge #powerofnature

Post udostępniony przez Karolina Ferenstein-Kraśko (@karolinaferenstein_krasko)

Piotr i Karolina są małżeństwem od ponad 11 lat

Piotr i Karolina Kraśko na Balu Dziennikarzy
East News

Zobacz także: Jak Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko będą świętować 10. rocznicę ślubu? "Chyba wreszcie nam się uda"

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08