Magda Gessler i jej mąż, Piotr
Zenon Zyburtowicz/East News
Newsy

Piotr Gessler nie żyje. Magda Gessler żegna byłego męża: "Najcudowniejszy tata Lary"

Magda Gessler za pośrednictwem Instagrama pożegnała swojego drugiego męża, Piotra Gesslera. O śmierci restauratora poinformowała Lara Gessler

Wczoraj o śmierci Piotra Gesslera poinformowała jego córka, Lara Gessler. Znany restaurator zmarł w wieku 63 lat. Magda Gessler na swoim Instagramie pożegnała swojego drugiego męża krótkim, ale wyjątkowo wzruszającym wpisem.

Zobacz także: Magda, Mateusz, Marta... Poznaj rodzinę Gesslerów! Wyjaśniamy, kto jest kim w klanie restauratorów!

Lara Gessler o mamie! Nie uwierzycie, jak ją nazwała...

Magda Gessler żegna Piotra Gesslera

Piotr Gessler był synem znanego warszawskiego restauratora, Zbigniewa Gesslera. Z Magdą Gessler związał się po jej powrocie z Madrytu. W 1989 roku zostali rodzicami Lary, która wczoraj poinformowała o śmierci ojca:

Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato❤️

Również gwiazda "Kuchennych rewolucji" wstawiła do sieci zdjęcie Piotra i napisała:

Piotr Gessler — niezastąpiony tata Lary i Mikołaja oraz ojczym Tadeusza. Będzie nam go brak bez końca

Magda Gessler żegna męża, Piotra Gesslera

Ojczyma pożegnał również syn Magdy Gessler, Tadeusz:

Niestety odszedł mój ojczym, tata, cudowny facet! To dla mnie olbrzymia strata. W najważniejszym okresie życia zastępował mojego ojca, przy jego boku mieliśmy wspaniałe dzieciństwo z Larą. Wrażliwy, empatyczny i troskliwy człowiek, genialny cukiernik i restaurator. Wielbiciel kotów, Hiszpanii i Jamesa Bonda. Pozostawił wpatrzone w niego i kochające trzy kobiety dla, których to najtrudniejszy czas z jakim przyszło się zmierzyć. Trzymajcie się dziewczyny!

Historia miłości Piotra i Magdy Gesslerów 

Piotr i Magda poznali się w latach 80. XX wieku, w drugiej połowie. Po śmierci pierwszego męża, Volkharta Mullera, z którym ma syna Tadeusza, Magda Gessler wróciła z Madrytu do Polski. Tutaj poznała dwóch braci Gessler - Adama i Piotra. Obaj byli zainteresowani przyszłą gwiazdą telewizji, Magda wybrała jednak Piotra. 

To był zupełny przypadek, że trafiłam akurat do kawiarni braci Gesslerów i obaj panowie zaproponowali mi małżeństwo. Wybrałam jednego z nich - powiedziała w jednym z wywiadów Magda.

To dzięki Piotrowi Magda pokochała świat gastronomii i zaczęła pracę w restauracji. Ich relacja szybko weszła na kolejny poziom - w 1989 roku zostali rodzicami Lary, w 1995 roku zostali małżeństwem. Niestety - nie obyło się bez skandalu. Tuż po narodzinach córki Magda dowiedziała się, że Piotr... ma żonę (Martę - dziś to również uznana restauratorka) oraz syna Mikołaja. W swojej biografii Gessler napisała:

Targały mną potężne emocje, miałam ochotę wsiąść następnego dnia do samolotu i wrócić do Madrytu. I w sumie do dziś nie wiem, dlaczego tego nie zrobiłam. Czy chodziło o fakt, że nosiłam pod sercem dziecko Piotra? Czy może jednak moje uczucie do niego było silniejsze niż wściekłość, jaką czułam? Naprawdę nie mam pojęcia

Zobacz także: Lara Gessler o mamie! Nie uwierzycie, jak ją nazwała...

Dla Magdy Piotr wziął rozwód z Martą. W 1995 roku wzięli ślub, jednak ich małżeństwo przetrwało tylko kilka lat. Powody rozpadu związku zachowywali dla siebie. Gessler w swojej książce pisała jedynie:

Z jednej strony konstrukcja emocjonalna Piotra, z drugiej moje totalne skupienie na pracy sprawiły, że po mniej więcej pięciu latach od narodzin córki żyliśmy obok siebie, a nie ze sobą.

Magda Gessler i Piotr Gessler
Zenon Zyburtowicz/East News

Magda i Piotr rozstali się w dobrych relacjach. Dla Lary, ich córki, rozwód rodziców nie był traumatycznym przeżyciem. W wywiadach często mówiła, że to właśnie tata częściej ją wychowywał:

Może paradoksalnie to zabrzmi, ale poniekąd uratowało mnie rozstanie rodziców. Bałam się, że będę musiała wskazywać, z kim chce być, ale tak się nie stało. Tato był dla mnie naturalnym wyborem. Mama przekierowała swoje życie w inną stronę. Przede wszystkim bardzo skupiła się na pracy. Myślę, że chyba wiedziała, co jest dla mnie lepsze - powiedziała w jednym z wywiadów Lara.

Zobacz także: Magda i Lara Gessler zdradzają rodzinne tajemnice

Lara Gessler z ojcem, Magda Gessler
Instagram @lara_gessler/ VIPHOTO/EAST NEWS

Pogrzeb Piotra Gesslera
MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER, Fotonova Czesław Czapliński
Newsy
Pogrzeb Piotra Gesslera. Smutna Magda Gessler żegna byłego męża
W Warszawie odbył się pogrzeb Piotra Gesslera. Kochanego ojca pożegnała Lara Gesser. Na uroczystościach pogrzebowych pojawili się także Magda Gessler, Piotr Szeląg i Tadeusz Müller.

Dziś w Warszawie odbył się pogrzeb Piotra Gesslera. Na uroczystościach pogrzebowych pojawiła się najbliższa rodzina i przyjaciele, a wśród nich jedną z pierwszych osób przybyłych na Cmentarz Bródnowski była Magda Gessler, była żona Piotra Gesslera. Towarzyszył jej syn Tadeusz Müller. Na uroczystości pogrzebowych niedługo po Magdzie Gessler przybyła Lara Gessler z mężem Piotrem Szelągiem.  Magda Gessler żegna byłego męża w towarzystwie córki i syna Piotr Gessler zmarł 27 sierpnia w wieku 63 lat . O śmierci znanego restauratora poinformowała jego córka Lara Gessler za pośrednictwem Instagrama i pożegnała swojego tatę we wzruszającym wpisie: Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato❤️ Rodzina Piotra Gesslera w nekrologu opublikowanym na Facebooku poinformowała też o przyczynie śmierci mężczyzny. Pogrzeb Piotra Gesslera został zaplanowany na 3 września. Przyczyną śmierci były powikłania pooperacyjne. Odszedł po paru tygodniach przebywania w szpitalu oraz starań zespołu lekarzy i pielęgniarek. Zobacz także:  Piotr Gessler nie żyje. Magda Gessler żegna byłego męża: "Najcudowniejszy tata Lary" O godzinie 13.00 na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie odbyły się uroczystości pogrzebowe, na które licznie przybyła rodzina i najbliżsi. Magda Gessler zajęła miejsce tuż za urną z prochami byłego męża.  Ukochanego tatę pożegnała również Lara Gessler. Na pogrzebie towarzyszył jej ukochany mąż Piotr Szeląg. Na uroczystościach pogrzebowych Piotra Gesslera pojawił się także Tadeusz Müller oraz brat Adam Gessler.  Magda Gessler...

Czy śmierć Piotra Gessler zjednoczy rodzinę?
East News
Newsy
Czy odejście Piotra Gesslera, męża Magdy, zbliży na nowo klan Gesslerów? 
Kim był mąż Magdy Gessler, Piotr? To dzięki niemu jest gwiazdą "Kuchennych rewolucji"! Historia ich zakazanej miłości to scenariusz na film

Nagła śmierć Piotra Gesslera to wielki cios dla klanu restauratorów. Kim był mężczyzna, który stracił kiedyś głowę dla Magdy Gessler? I czy jego odejście zbliży rodzinę?  "Dziś w nocy odszedł mój pierwszy najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia, Tato” – tymi słowami Lara Gessler pożegnała swojego ojca Piotra Gesslera, który zmarł nagle w wieku 63 lat. O śmierci ojczyma tak napisał Tadeusz Müller: „W najważniejszym okresie życia zastępował mojego ojca, przy jego boku mieliśmy wspaniałe dzieciństwo z Larą. Wrażliwy, empatyczny i troskliwy człowiek, genialny cukiernik i restaurator. Wielbiciel Hiszpanii, kotów i Jamesa Bonda. Pozostawił wpatrzone w niego i kochające trzy kobiety, dla których to najtrudniejszy czas, z jakim przyszło im się zmierzyć”. Choć Piotr był znanym restauratorem i pochodził z jednej z najsłynniejszych rodzin w Polsce, sam unikał wywiadów i branżowych imprez. Wolał trzymać się z boku, dlatego tak rzadko mówiło się o nim w mediach. Przełomowym momentem w jego życiu było poznanie Magdy Gessler. Dla niej był gotów nawet zerwać kontakty z rodziną. Wszystko dla Magdy Gessler Gdyby nie on, Magda Gessler nie byłaby pewnie gwiazdą „Kuchennych rewolucji”. To właśnie Piotr wprowadził ją do świata restauratorów. Jego rodzina od pokoleń zajmowała się kulinariami i wyrobiła sobie renomę nie tylko w Warszawie. Jednak twórca całego imperium i ceniony cukiernik Zbigniew Gessler sprzeciwiał się pozamałżeńskiemu romansowi syna z nikomu nieznaną wdową. Ten związek to był skandal, o którym plotkowali wszyscy. Piotr wiele ryzykował, ale ostatecznie zniósł gniew ojca i postawił na swoim....

Lara Gessler z ojcem, Magda Gessler
Instagram @lara_gessler/ VIPHOTO/EAST NEWS
Newsy
Nie żyje Piotr Gessler. Lara Gessler opublikowała poruszający wpis o ojcu
Piotr Gessler, drugi mąż Magdy Gessler, zmarł dziś w nocy. O jego śmierci poinformowała córka, Lara Gessler.

Bardzo smutna informacja. Dziś w nocy zmarł drugi mąż Magdy Gessler. Wiadomość o śmierci Piotra Gesslera przekazała jego córka. Lara Gessler opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcia z ojcem i pożegnała go w poruszającym wpisie. Zobaczcie, co napisała córka gwiazdy "Kuchennych rewolucji". Nie żyje tata Lary Gessler Piotr Gessler zmarł z czwartku na piątek, ale do tej pory bliscy nie zdradzili, jaka była przyczyna jego śmierci. Smutną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała córka Magdy Gessler, Lara. ✨Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato❤️- napisała i opublikowała w sieci zdjęcia z ojcem.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler) Internauci i przyjaciele z show-biznesu ruszyli ze wsparciem. - 😞 przytulam Was bardzo mocno. Trzymajcie się❤️- napisała Zofia Zborowska. - Tak mi przykro…. Niech odpoczywa w wiecznym spokoju 🙏🏻- skomentowała Martyna Gliwińska. - 😢😢😢 ogromnie wyrazy współczucia 🖤🖤🖤- dodała Joanna Koroniewska - Strasznie mi przykro😔 Lara, trzymaj sie, wyrazy współczucia❤️❤️❤️- napisała Gabi Drzewiecka. Piotr Gessler był drugim mężem Magdy Gessler. Para doczekała się  córki Lary, którą Piotr Gessler opiekował się po rozstaniu z żoną. Lara Gessler miała zaledwie dziewięć lat kiedy jej rodzice podjęli...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak