Urodziny Klary Lewandowskiej - co dostała córka Ani i Roberta? Ania i Robert Lewandowscy, pierwsze urodziny Klary, prezent od babci - Marii Stachurskiej Prezent dla Klary Lewandowskiej - ikona, obraz od babci - Marii Stachurskiej Klara Lewandowska na Instagramie Maria Stachurska
Urodziny Klary Lewandowskiej - co dostała córka Ani i Roberta?
Instagram
Zobacz, co Klara dostała od babci!
1/6
Urodziny Klary Lewandowskiej - co dostała córka Ani i Roberta?
Instagram

 

Klara Lewandowska świętuje dziś (4 maja) swoje pierwsze urodziny! Dokładnie rok temu najsłynniejszy polski piłkarz Robert Lewandowski i jego niemal tak samo dobrze znana żona Anna Lewandowska przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Wydarzenie w skali naszego kraju można było porównać chyba tylko z narodzinami Royal Baby w Wielkiej Brytanii.

Mała Klara od początku jest zasypywana prezentami. Kolejne „stylizacje”, które sprawia jej mama stają się rynkowymi hitami - w końcu nosi je najpopularniejsze niemowlę w Polsce. Dziecko ma więc najmodniejsze ciuszki, najpiękniejsze zabawki, najwspanialsze modele wózków… Co dać takiemu maluszkowi na pierwsze urodziny? Babcia Klary i mama Ani - Maria Stachurska podarowała jej coś wspaniałego. Ten prezent mała z pewnością będzie chciała zachować na lata.

Dumna z mamy Ania Lewandowska pochwaliła się prezentem dla Klary na swoim Instagramie. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz też: Wzruszające wyznanie mamy Anny Lewandowskiej: "Córeczko, jestem z ciebie dumna"

2/6
Ania i Robert Lewandowscy, pierwsze urodziny Klary, prezent od babci - Marii Stachurskiej
Instagram

 

Co podarowała babcia Klarze Lewandowskiej? Dała swojej malutkiej wnuczce obraz. Nie jest to zwykłe malowidło, ale ikona przedstawiająca patronkę malutkiej wnuczki - czyli świętą Klarę! Prawda, że piękny? Prezent ma jeszcze jeden wymiar, bo przy okazji Ania Lewandowska zdradziła chyba kto jest autorem tego dzieła! Zobaczcie w naszej galerii

3/6
Prezent dla Klary Lewandowskiej - ikona, obraz od babci - Marii Stachurskiej
Instagram

 

Z wpisu Ani Lewandowskiej wynika, że obraz przedstawiający świętą Klarę mogła namalować sama Maria Stachurska! Ania pisze bowiem:

🙏🏻 Thank YOU

🙏🏻 #ikona #icon by #mymum#MariaStachurska #OneYear #SantaClara

 

Prawda, że niezwykły prezent? I - jeśli rzeczywiście namalowała go babcia, ma naprawdę duży talent. Tak czy inaczej można pogratulować pomysłu - ikona z pewnością będzie ozdobą w pokoju Klary. Zresztą taki prezent to wspaniała pamiątka, również gdy Klara dorośnie.

4/6
Klara Lewandowska na Instagramie
Instagram

 

A swoją drogą pamiętacie kim była święta Klara z Asyżu? To niezwykła postać, nie tylko dla Kościoła. Była nazywana duchową córką św. Francisza z Asyżu. Urodzona w dobrej rodzinie, poszła w ślady Franciszka i wyrzekła się dostatniego życia, decydując się na ubogie życie mniszki. Była założycielką zakonu klarysek - pociągnęła za sobą wiele kobiet z Asyżu, w tym również swoją matkę i siostry (w tym św. Agnieszkę). Wspaniała patronka dla Klary - prawda?

5/6
Maria Stachurska
ONS

 

Babcia Klary Lewandowskiej już wielokrotnie pojawiała się w mediach. Szersza publiczność poznała ją również, gdy zastąpiła swoją córkę na gali Influencerki Roku 2017. Wtedy to wygłosiła bardzo wzruszające przemówienie, w którym opowiedziała jak bardzo jest dumna z tego, co robi Ania.

 

Zobacz też: Babcie Klary to prawdziwy skarb! Co zrobiły by pomóc Ani i Robertowi?

6/6
Klara Lewandowska z rodzicami na Instagramie
Instagram

 

Mała Klara ciągle jest w centrum zainteresowania mediów. Choć rodzice wielokrotnie na swoich profilach społecznościowych pokazywali swoją córeczkę, nie zobaczyliśmy dotąd jej całej twarzy. Wyjątkiem było ostatnie zdjęcie Roberta Lewandowskiego, który na InstaStories zdecydował pokazać twarz córki lekko zakrytą jedynie… jego miłością ;) ZOBACZCIE TUTAJ