Maria Stachurska, Anna Lewandowska Maria Stachurska Maria Stachurska Anna Lewandowska w szarej luzie, Maria Stachurska w czarnej kurtce, Robert Lewandowski w czapce na lotnisku Anna Lewandowska
Maria Stachurska, Anna Lewandowska
ONS/Instagram
1/5
Maria Stachurska, Anna Lewandowska
ONS/Instagram

 

Poruszające słowa Marii Stachurskiej o córce Annie Lewandowskiej! Mama trenerki jakiś czas temu wzięła udział w oficjalnej gali z okazji IX Edycji konkursu „Sukces Pisany Szminką”. Anna Lewandowska - dzięki głosom internautów - otrzymała nagrodę dla Infulencerki Roku 2017. Ania nie mogła osobiście pojawić się na wręczeniu nagród, ponieważ w tym czasie przebywała w Paryżu. W jej imieniu udział w wydarzeniu wzięła mama, Maria Stachurska, która, odbierając nagrodę wygłosiła piękne przemówienie! Jej słowa chwytają za serce!

 

Zobacz też:  Miejsca na wiosennym obozie Anny Lewandowskiej rozeszły się w... 20 minut! Cena?

2/5
Maria Stachurska
ONS

 

Córeczko, jestem z Ciebie dumna. W imieniu Ani chcę serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy oddali na nią głos i dzięki którym udało się nam wygrać. Dla niej to jest niebywale ważne, gdyż jest to docenienie jej ciężkiej pracy. Tego, że dbanie o siebie jest pasją, że można realizować własne marzenia. Ja osobiście jestem bardzo dumna z tego - jej życie tak się toczy, że może realizować to, co ją najbardziej w życiu cieszy - powiedziała Maria Stachurska, odbierając nagrodę w imieniu córki.

 

Zobacz też: Pomysły na prezent dla mamy – klasyczne, fotograficzne, elektroniczne, vouchery

 

Maria Stachurska
Facebook/Sukces pisany szminką

3/5
Maria Stachurska
ONS

 

Mama Anny Lewandowskiej była wyraźnie poruszona rolą reprezentantki swojej córki. Widać było ogromną dumę!

4/5
Anna Lewandowska w szarej luzie, Maria Stachurska w czarnej kurtce, Robert Lewandowski w czapce na lotnisku
Facebook

Anna i Robert Lewandowscy zawsze podkreślają, że rodzina jest dla nich niezwykle ważna. A dobre relacje z mamami - priorytetowe. Obie babcie otaczają też troskliwą opieką wnuczkę Klarę, pomagając młodym rodzicom w opiece nad dzieckiem.

5/5
Anna Lewandowska

Brawo, Ania!