Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela biorą ślub Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela Agnieszka Kaczorowska z chłopakiem w restauracji
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela biorą ślub
1/5
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela biorą ślub

 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są już po ślubie. Para pobrała się 7 września w Toskanii i choć od dawna było wiadomo o zbliżającej się uroczystości, to jednak Agnieszce i Maciejowi udało się zorganizować uroczystość w tajemnicy, z dala od paparazzich, w otoczeniu bliskich - przyjaciół i rodziny.

Nie da się ukryć, że para dość szybko zdecydowała się na ślub. Pierwsze informacje o związku Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli trafiły bowiem do mediów w styczniu tego roku. Teraz wyszło na jaw, że Agnieszka i Maciej związali się ze sobą pod koniec grudnia 2017 roku i na imprezie sylwestrowej byli już parą. Ich relacja wywołała spore zamieszanie w mediach. Pojawiły się bowiem plotki, że Agnieszka Kaczorowska "odbiła" Macieja swojej koleżance Adriannie Piechówce, finalistce 4. edycji "You Can Dance". Maciej i Adrianna byli ze sobą 5 lat i według doniesień, zaręczyli się 2 lata temu. 

To wszystko prawdaByłyśmy znajomymi z parkietu - mówiła zrozpaczona tancerka w rozmowie z "Faktem".

Teraz po raz pierwszy Maciej Pela postanowił odnieść się do tych zarzutów! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co powiedział.

 

Zobacz: Mamy zdjęcia DWÓCH sukni ślubnych Agnieszki Kaczorowskiej! Kto je zaprojektował?

2/5
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
www.instagram.com/marek_podolczynski/

 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wyznali w rozmowie z serwisem Plejada.pl, że nie chcieli długo czekać na ślub ze względu na łączące ich uczuciue. Okazało się także, że szybkie zaręczyny i równie szybki ślub to niemal tradycja w rodznie Macieja - jego babcia i dziadek pobrali się po 4 miesiącach znajomości i są ze sobą do dziś, od 56 lat.

Tempo związku wróży więc dobrze Maciejowi i Agnieszce. Co jednak z plotkami, że para zbudowała swoje uczucie na gruzach dawnej relacji Macieja? Tancerz postanowił skomentować to w rozmowie z Plejadą. 

Zobacz: Izabela Janachowska o ślubie Kaczorowskiej "Ostatnio w jej figurze dobrze się dzieje..."

3/5
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
www.instagram.com/marek_podolczynski/

 

Maciej Pela wyjaśnił w rozmowie z Plejadą, że nigdy wcześniej nie myślał o ślubie, dopóki nie poznał Agnieszki. Więc medialne doniesienia były nieprawdziwe.

Często portale plotkarskie pisały, że w momencie, gdy się poznaliśmy szykowałem się już do ślubu… To nieprawda. Nigdy w moim życiu nie było takich przygotowań. Pierwsze marzenia o ślubie snułem razem z Agą. Zapytaliśmy siebie, jak chcemy, żeby to wyglądało i doszliśmy do wniosku, że będzie to cywilna ceremonia - wyznał mąż Agnieszki Kaczorowskiej.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na pięknych zdjęciach… ślubnego fotografa! Fani pytają „czy już po ślubie”? 

4/5
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
www.instagram.com/marek_podolczynski/

 

Przy okazji Agnieszka i Maciej wyjawili, że zdecydowali się wziąć ślub cywilny, bez kościelnego. Para podkreśliła, że nie korzystała z żadnej pomocy, rad czy sugestii podczas organizacji swojego ślubu. 

Zobacz: Ach te śluby! Marta Kaczyńska i Agnieszka Kaczorowska na okładce "Flesza"

5/5
Agnieszka Kaczorowska z chłopakiem w restauracji

 

Myślicie, że Agnieszka i Maciej stworzą udane małżeństwo? 

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży?! To dlatego zdecydowała się na szybki ślub? Jest komentarz!

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska