Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela biorą ślub Wieczór panieński Agnieszki Kaczorowskiej Agnieszka Kaczorowska, Maciek Pela Agnieszka Kaczorowska, Maciek Pela
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela biorą ślub
1/4
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela biorą ślub

 

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży?! Jak już wiemy, gwiazda "Klanu" i "Tańca z Gwiazdami"  wkrótce powie sakramentalne TAK swojemu partnerowi. Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela przygotowują się do ślubu, który zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio przyszła panna młoda pokazała, jak świętowała swój wieczór panieński, a później paparazzi przyłapali ją podczas wizyty w salonie sukien ślubnych- wszystko wskazuje na to, że suknię zaprojektowała dla niej Viola Piekut! 

 

Po tym, jak media poinformowały o zbliżającym się ślubie Agnieszki Kaczorowskiej, pojawiły się plotki, że gwiazda jest w ciąży! Czy to prawda? Zobaczcie, co powiedziała! 

 

Zobacz także: AGNIESZKA KACZOROWSKA SCHUDŁA JUŻ 8 KILOGRAMÓW! JAK JEJ SIĘ TO UDAŁO?

 

2/4
Wieczór panieński Agnieszki Kaczorowskiej
Instagram

 

Ponad tydzień temu Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciami z wieczoru panieńskiego. Mama, siostra i inne bliskie jej kobiety przygotowały dla niej niespodziankę i zabrały przyszłą pannę młodą do SPA. Fotki z wieczoru panieńskiego potwierdziły plotki, że ślub Agnieszki i jej narzeczonego zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy zaczęli nawet podejrzewać, że gwiazda "Klanu" jest w ciąży! 

 

Jak komentuje to Agnieszka Kaczorowska?

 

Zobacz także: Trzy najciekawsze zabawy na wieczór panieński

3/4
Agnieszka Kaczorowska, Maciek Pela
ONS.pl

 

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z portalem plejada.pl zdementowała plotki o ciąży!

Nie jestem w ciąży! Chciałabym podkreślić, że nie trzeba brać ślubu z powodu ciąży. Głównym powodem pobierania się narzeczonych powinna być miłość między nim- zapewniła Kaczorowska. 

Przy okazji gwiazda zapewniła, że nie zamierza komentować swoich przygotowań do ślubu i zdradziła, że pochwali się radosną informacją dopiero po ceremonii. 

 

Zobacz także: AGNIESZKA KACZOROWSKA JEST ZARĘCZONA! "POSTAWIŁ MÓJ ŚWIAT DO GÓRY NOGAMI"

4/4
Agnieszka Kaczorowska, Maciek Pela
Instagram

Nie pozostaje nam więc nic innego jak czekać na pierwsze zdjęcia Agnieszki w sukni ślubnej! Z pewnością będzie piękną panną młodą! 

Zobacz także: MY NIE MAMY WĄTPLIWOŚCI - TO NAJPIĘKNIEJSZE SUKNIE ŚLUBNE TEGO ROKU :)

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska