Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela biorą ślub Agnieszka Kaczorowska drastycznie schudła! Widać kości! Przesadziła? Agnieszka Kaczorowska już wybrała suknię ślubną! Wiemy, kto ją zaprojektował
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela biorą ślub
Zobaczcie te ZDJĘCIA!
1/4
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela biorą ślub

 

O ślubie Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli media huczą już od kilku tygodni. Widzieliśmy już zdjęcia z wieczoru panieńskiego popularnej tancerki i aktorki. Paparazzi podpatrzyli też jak wychodziła z salonu sukni ślubnych. Teraz atmosferę podgrzała sama Agnieszka, która na swoim profilu instagramowym pokazała niezwykłe zdjęcia swoje i Macieja zrobione przez... fotografa ślubnego! Zdjęcia są naprawdę piękne i budzą dużo emocji wśród fanów gwiazdy. Pojawiają się też pytania... czyżby już było po uroczystości? Czy zdecydowali się na cichy ślub bez mediów? Zobaczcie na kolejnych stronach naszej galerii! 

 

Zobacz także: Kaczorowska ostatni raz zatańczyła na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" i chyba chciała, by ten występ zapamiętano! ODWAŻNE ZDJĘCIA

2/4
Agnieszka Kaczorowska drastycznie schudła! Widać kości! Przesadziła?
ONS.pl

 

Sesję wykonało studio Ślubne Historie Marka Podolczyńskiego. Zdjęcia z bardzo klimatycznej sesji Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli pojawiły się zarówno na profilu gwiazdy, jak i fotografa.

Zobaczcie te niezwykłe zdjęcia:

 

 

„Nie wys­tar­czy po­kochać, trze­ba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i prze­nieść ją przez całe życie.” K.I. Gałczyński 👌🏻No to do dzieła ukochany @maciek.pela !  - napisała Agnieszka.

Nic dziwnego, że natychmiast pojawiły się stwierdzenia:

Czyli że już po ślubie? ❤️❤️❤️

Więcej na kolejnej stronie.

3/4
East News

 

Zdjęcia z sesji pokazał też sam fotograf:

 

 

Jednocześnie wyjaśniając o co chodzi... Sesja Agnieszki i Maćka jest sesją przedślubną. Fotograf zrobił ją w dwóch wersjach - kolorowej i czarno-białej. Zobaczcie.

 

4/4
Agnieszka Kaczorowska już wybrała suknię ślubną! Wiemy, kto ją zaprojektował

 

Sesja przedślubna Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli:

 

 

Czy to znak, że ślub Agnieszki Kaczorowskiej już w ten weekend? Czekamy na zdjęcia w sukni ślubnej!