Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
ONS
Newsy

Sykut, Wachowicz, Krawczyk z Juszczak, Zając i inni na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu ZDJĘCIA

Sykut, Wachowicz, Krawczyk z Juszczak, Zając i inni na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu ZDJĘCIA
Kto wypadł najlepiej?
Wielki powrót do "Tańca z Gwiazdami"! Który tancerz znów pojawi się na parkiecie w show Polsatu?
ONS
Newsy
Wielki powrót do "Tańca z Gwiazdami"! Który tancerz znów pojawi się na parkiecie w show Polsatu?
Czekamy na jego powrót!

Kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" już we wrześniu. Treningi przed programem zaczynają się w sierpniu. Kto będzie w nich uczestniczył oprócz gwiazd? Oczywiście tancerze. Jak dowiedziała się Party.pl, do show wraca po kilku edycjach Żora Korolyov! Pamiętacie tego przystojniaka? Żora tańczył w "Tańcu z Gwiazdami" z Kasią Cerekwicką, Isis Gee oraz Agnieszką Cegielską.   Żora pochodzi z Ukrainy. Ale Żora to nie tylko tancerz! To także licencjonowany manager FIFA, businessman i dyplomowany choreograf! Do tej pory najwyższe czwarte miejsce, zdobył w parze z Kasią Cerekwicką. Żora ma też na swoim koncie drobne epizody aktorskie, zagrał m.in. w "Niani" z Agnieszką Dygant, w "Ojcu Mateusz" oraz w filmie "Kochaj i tańcz"!   Ciekawe, jak Żora poradzi sobie znów w programie?   Zobacz też:  Jak nauczyć się tańczyć? Porady dla początkujących   My nie możemy doczekać się już kolejnej edycji!   Żora to prawdziwy przystojniak!

Joanna Liszowska fryzura
Newsy
Już jest! Spot jesiennej ramówki Polsatu, co szykują największe gwiazdy stacji?! WIDEO
Już jest! Spot jesiennej ramówki Polsatu, co szykują największe gwiazdy stacji?! WIDEO

Małgorzata Socha, Edyta Pazura, Mateusz Banasiuk i wiele innych gwiazd pojawiło się w najnowszym spocie telewizji Polsat! Już niebawem widzowie będą mogli znowu oglądać nowe odcinki swoich ulubionych programów i seriali. Podobnie jak w poprzednich sezonach, tak i tym razem stacja zaprosiła do współpracy przy swoich produkcjach największe polskie gwiazdy. Dzięki temu w "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" zobaczymy takie nazwiska jak Edyta Pazura, Tomasz Oświęciński, Anita Sokołowska znana z serialu "Przyjaciółki" czy Katarzyna Skrzynecka! To jednak nie wszystko! W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" także nie zabraknie wrażeń i ulubieńców widzów. Tym razem na scenie zobaczymy między innymi Mateusza Banasiuka, Radosława Pazurę czy Joannę Moro. W ulubionym show tanecznym, czyli w "Tańcu z Gwiazdami" na parkiecie zaprezentują się Olga Kalicka, Adam Zdrójkowski, Karolina Gorczyca czy znana z "Pierwszej miłości" - Urszula Dębska. Stacja nie rezygnuje też z kultowych seriali, dlatego na jesieni na antenę powrócą nowe odcinki "Przyjaciółek" z ciężarną Małgorzatą Sochą i "Pierwszej miłości"   Na co czekacie najbardziej?   Zobacz:  Znamy ostatnią gwiazdę, która zatańczy w szóstej edycji Tańca z Gwiazdami! To wokalista...​   Spot jesiennej ramówki Polsatu Nie brakuje w nim największych gwiazd

Top Chef Gwiazdy, Tomasz Oświeciński, Wróżbita Maciej, Rafał Maserak
TV-Show
Znamy wszystkie gwiazdy nowego programu Polsatu "Top Chef Gwiazdy od kuchni". Kogo będzie oceniał szef Amaro?
Znamy wszystkie gwiazdy nowego programu Polsatu "Top Chef Gwiazdy od kuchni". Kogo będzie oceniał szef Amaro?

Znamy wszystkie nazwiska gwiazd, które wezmą udział w nowym show Top Chef Gwiazdy od kuchni w stacji Polsat. Program poprowadzi Maciej Rock! Kto pojawi się w nowym show Polsatu? Oto pełna lista gotujących gwiazd. Są też pewne zaskoczenia.   Lista uczestników programu "Top Chef Gwiazdy od kuchni" Tomasz Oświeciński Andrzej Bachleda Beata Oleszek Piotr Galiński (były juror Tańca z Gwiazdami, pasjonat gotowania - wydał nawet książkę kulinarną) Piotr Vienio Wiecławski Rafał Maserak Edyta Pazura Anita Sokołowska Katarzyna Skrzynecka Bartosz Kurek (dziennikarz) Małgorzata Kalicińska (pisarka) Olga Bończyk Wróżbita Maciej (wróżbita ;) )   W jury zasiądą zaś: Wojciech Amaro, Ewa Wachowicz i Maciej Nowak. W programie nie zobaczymy Grzegorza Łapanowskiego.   Ciekawe, jak gwiazdy będą sobie radziły pod czujnym okiem Wojciecha Modesta Amaro? Wykwalifikowani szefowie kuchni boja się dać mu do spróbowania swoje dania, a czy będą miały z tym problem gwiazdy? Przekonamy się po wakacjach. Podoba Ci się taki skład gotujących gwiazd?   Zobacz także: Edyta Pazura wystąpi w show Polsatu! "Taniec z gwiazdami" czy "Top Chef"?   Gwiazdy już są gotowe do pracy w kuchni Top Chef Gwiazdy od kuchni   Edyta Pazura zadebiutuje w telewizyjnym show.   Wróżbita Maciej być może przewidzi jak wyjdą mu potrawy.   Rafał Maserak rozniesie studio swoją energią. Ostatnio ćwiczył w kuchni.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner