Paulina Młynarska z siostrą Agatą Młynarską były oburzone informacją, że rzekomo chcą oddać swojego ojca Wojciecha Młynarskiego do domu opieki. Teraz Paulina szykuje pozew przeciwko tym wszystkim mediom, które takie informacje zamieściły.

Reklama

Paulina Młynarska pozywa za artykuł o ojcu

Szykuję pozew przeciwko kanaliom, które tydzień temu oznajmiły na łamach Superaka, Pudla i innych brukowych łamów, że wraz z siostrą „oddajemy” naszego chorego ojca do domu starców. Szykuję go nie dla tego, że potępiam takie rozwiązania i ludzi którzy się na to decydują. Pozywam, ponieważ po pierwsze, mój tata nie jest paczką, żeby go gdziekolwiek „ oddawać”. A po drugie, jestem zdania, że tylko reagując uczymy tego typu media, że nie są zupełnie bezkarne pisząc kłamstwa i napuszczając jednych ludzi na drugich - pisze na swoim Facebooku Paulina Młynarska.

Młynarska zbierając materiał dla adwokata czyta też komentarze pod kłamliwymi artykułami i przyznaje, że kiedyś nie dała by rady tego czytać, nie byłaby tak odporna psychicznie.

Ostatnio, czyli kilka lat temu, kiedy zajrzałam na fora (też przy okazji wygranego procesu sądowego o naruszenie dóbr osobistych przeciw brukowcom) długo nie mogłam sobie poradzić psychicznie. Nie jestem jedną z tych zawsze zadowolonych z siebie lasek, które na wszystko mają gotową odpowiedź, a brzmi ona: „ Jestem megaturbozajebista, a jeśli sądzisz inaczej to się wal!”.

Teraz nie ma problemu i jak twierdzi "spływa to po niej jak po kaczce", czym jest przerażona.

Kiedy to zatraciłam swoją wrażliwość? I co poszło w cholerę razem z nią? (...) Na razie mam nadzieję, że po prostu, po latach medytacji i samotnych podróży w dalekie strony, nastąpił u mnie wielki wgląd w pojebaną naturę ludzkiego hejterstwa. Bardzo na to liczę. I mam nadzieję, że to tylko poprawiła mi się samoocena, a nie znowu stwardniał tyłek, albo gorzej- serce. Nie chcę być twarda. Przez kawał życia byłam. Średnia przyjemność, zarówno dla mnie, jak dla otoczenia. Mimo wszystko chcę czuć wszystko. Niech boli. Lepiej mi bez skorupy.

Zobacz też: Koniec programu "Miasto Kobiet"! Co dalej z Dorotą Wellman i Pauliną Młynarską?

Zobacz także

Wpis Pauliny Młynarskiej na Facebooku w całości:

Szykuję pozew przeciwko kanaliom, które tydzień temu oznajmiły na łamach Superaka, Pudla i innych brukowych łamów, że...
Posted by Paulina Młynarska on 19 grudnia 2015

Paulina Młynarska raczej trzyma się z dala od show-biznesu, wspiera tylko swoich przyjaciół na przykład Roberta Kupisza:

Paulinę Młynarską zawsze wspiera jej przyjaciółka Dorota Wellman:

Reklama

Agata Młynarska, Wojciech Młynarski i Paulina Młynarska

Reklama
Reklama
Reklama