Paulina Krupińska w reklamie ACUVUE
ONS

Paulina Krupińska konsekwentnie udowadnia, że korona Miss Polonia może być przepustką do naprawdę dużej kariery w naszym kraju. Modelka chodzi po wybiegu u najpopularniejszych projektantów, bryluje na salonach, a wiosną zaczęła prowadzić nawet program telewizyjny. Przypomnijmy: Żadna Miss nie osiągnęła tyle co ona. Krupińska twarzą luksusowych marek

Teraz do listy osiągnięć Krupińska może dopisać udział w nowej reklamie. Paulina została twarzą soczewek kontaktowych marki ACUVUE, a jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, kampania reklamowa obejmuje nie tylko rynek polski, ale również zagraniczny. Spot i zdjęcia z udziałem naszej miss można zobaczyć m.in. w Rosji, Turcji, na Ukrainie czy w... Katarze. Co ciekawe, Polka startowała w zwykłym castingu, a reklamodawca nie wiedział, że jest panującą Miss Polonia.
 

Reklama była zrealizowana w grudniu. Poszłam normalnie na ostatni casting, jako modelka z agencji, nie jako Miss Polonia. Rozmowy były przeprowadzane przez klientów z Rosji, Niemiec, Turcji, nikt nie wiedział, że jestem Miss Polonia. Reklama będzie emitowana w Rosji, Ukrainie, Turcji, Iranie a nawet w Katarze - komentuje dla AfterParty.pl Krupińska.


Poniżej dwa zdjęcia z nowej reklamy z Pauliną Krupińską. Jak wypadła?

Zobacz: Bachleda-Curuś do Krupińskiej: "Jesteś chora psychicznie!"

 

Piękna Krupińska na planie swojego programu:

Więcej na temat Paulina Krupińska