Paulina Krupińska - Miss Polonia 2012
ONS

Paulina Krupińska nową Miss Polonia [AKTUALIZACJA]

Paulina Krupińska - Miss Polonia 2012
ONS

Dzisiaj odbył się finał konkursu Miss Polonia 2012. Jurorzy oraz telewidzowie z 19 ślicznych dziewczyn musieli wybrać tą jedyną, która przez najbliższy rok piastować będzie tytuł najpiękniejszej Polki.

Zobacz: Gwiazdy na gali Miss Polonia 2012

W tym roku koronę oraz prestiżowy tytuł otrzymała Paulina Krupińska, która już niedługo rozpocznie przygotowania do tegorocznych wyborów Miss Universe. Tytuł drugiej wicemiss przypadł Aleksandra Szczęsna, natomiast pierwszą wicemiss została Żaneta Płudowska. Zobacz: Najpiękniejsze Polki 2012 w bikini

Nowa Miss będzie jeździć po świecie reprezentując nasz kraj na wszystkich imprezach związanych z wyborem najpiękniejszej kobiety świata. Zwyciężczyni konkursu ma szansę zrobić również wielką karierę i zostać gwiazdą show-biznesu, tak jak misski z ubiegłych lat, które doskonale wykorzystały szansę jaką dał im los.

Nowej Miss Polonia życzymy wielu sukcesów ;) Pod koniec roku będzie reprezentować Polskę na konkursie Miss Universe. Ma szansę wygrać z Miss z całego świata? Zobacz: Tak Polka zachwycała na Miss Universe. Trafiła do Top16!
 

 

Więcej na temat Paulina Krupińska Miss Polonia
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08