Kandaydatki na Miss Polonia nago

Najpiękniejsze Polki w bikini. Która zostanie nową Miss Polonia?

Kandaydatki na Miss Polonia nago

Wybory Miss Polonia 2012 już w najbliższą sobotę. Transmisję z wielkiej gali będzie można obejrzeć w TVP 2 o 20.10. Gospodarzami wieczoru będą Edyta Herbuś i Maciej Kurzajewski, natomiast oprawę muzyczną zapewni diwa, Edyta Górniak. W finale konkursu wystąpi 20 kandydatek, które staną do walki o koronę najpiękniejszej Polki. Koronacji nowej Miss dokona Miss Polonia 2011 Marceliny Zawadzkiej.

Kandydatki na nową miss przebywają właśnie na zgrupowaniu w stołecznym hotelu Hyatt, gdzie przygotowują się do występu na scenie. Najpiękniejsze Polki ćwiczą między innymi prezencję, chód i pozowanie przed kamerą pod okiem top modelki Kamili Szczawińskiej oraz dbają o swoją formę i ciało podczas morderczych treningów z trenerem gwiazd Hollywood Witoldem Szmadą.

Wieczorami dziewczyny jednak na chwilę zapominają o całej rywalizacji i beztrosko relaksują się w hotelowym basenie. Czy widzicie wśród nich następczynię Marceliny Zawadzkiej? Mamy nadzieje, że nowa Miss Polonia w tegorocznych wyborach Miss Universe co najmniej powtórzy zeszłoroczny sukces Polki. Przypomnijmy: Marcelina Zawadzka na wyborach Miss Universe 2012

Więcej na temat Marcelina Zawadzka Miss Polonia
Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36