Paulina Krupińska nie mieszka w swoim mieszkaniu

Paulina Krupińska ma własne mieszkanie, ale... "nie zdążyła jednak w nim długo pomieszkać". Dlaczego?

Paulina Krupińska nie mieszka w swoim mieszkaniu

Paulina Krupińska ma własny apartament, ale w nim nie mieszka! Dlaczego? Miss Polonia chciała być niezależna, dlatego dwa lata temu kupiła mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Jednak kiedy zaszła w ciążę, przeprowadziła się do Sebastiana Karpiela-Bułecki na warszawskim Wilanowie!

Paulina i Sebastian wychowują wspólnie córeczkę Antoninę. Co prawda, nie wiadomo, czy są już małżeństwem czy nie, na pewno jednak mieszkają razem i już tego nie ukrywają. Choć Paulina ma swoje mieszkanie, wolała zamieszkać z ukochanym:

Zawsze chciałam być niezależna i mieć coś swojego, dlatego dwa lata temu kupiłam mieszkanie na Ochocie, obok mojego liceum, uczelni i ukochanego Parku Szczęśliwickiego. Nie zdążyłam jednak w nim długo pomieszkać. W czasie ciąży przeprowadziłam się na Wilanów - mówi Paulina.

Paulina i Sebastian nie mogą narzekać. Mają siebie, zdrowe dziecko, dużo pracy i mnóstwo sukcesów na koncie. Czy pieniądze ich zmieniły?

Większą wagę przywiązujemy do relacji międzyludzkich, osiągnięć zawodowych i rozwoju osobistego. W takich duchu chcemy wychować naszą córkę! Pragniemy, żeby miała wysokie poczucie własnej wartości dzięki temu, kim jest, a nie temu, co posiada - przekonuje Krupińska w rozmowie z "Galą".

Zobacz także: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka MAJĄ KRYZYS? Muzyk skomentował doniesienia!

 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka mieszkają razem.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka na zakupach

Paulina lubi być jednak niezależna.

Paulina Krupińska na konferencji kosmetycznej marki
ONS

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10