Paulina Krupińska w programie "Dance, Dance, Dance"
Jan Bogacz/TVP

Po niemal czterech latach urlopu macierzyńskiego Paulina Krupińska-Karpiel wraca do pracy w telewizji! Modelkę (w duecie z Klaudią Halejcio) zobaczymy w nowym show TVP2 "Dance, Dance, Dance", w którym gwiazdy odtwarzają układy taneczne z kultowych teledysków, filmów i musicali. Przygotowania i treningi do programu okazały się czasochłonne i postawiły życie rodzinne byłej miss na głowie.

Jednak wszystko wskazuje na to, że wiosną gwiazda będzie miała jeszcze więcej obowiązków zawodowych. Powód? W rozmowie z "Fleszem" Paulina zdradziła, że poprowadzi też nowy program w stacji TVN. Jaki?

Paulina Krupińska-Karpiel żałuje udziału w "Dance, Dance, Dance"?

Paulina Krupińska-Karpiel nie ukrywa, że decyzję o udziale w tanecznym show TVP podjęła spontanicznie, bez konsultacji z mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką. Co ciekawe, gwiazda kilkakrotnie odrzucała propozycję z "Tańca z Gwiazdami". Do "Dance, Dance, Dance" przekonały ją rozmach produkcji i nowoczesne technologie komputerowe, w jakich jest realizowany program.

Treningi na sali Paulina przypłaciła nie tylko kontuzją pleców – jest pod opieką fizjoterapeuty. Musiała też przeorganizować swoje życie rodzinne, a przy dwójce dzieci i mężu artyście nie było to łatwe. Plotkowano, że decyzja o udziale w "Dance, Dance, Dance" mocno odbiła się również na jej małżeństwie, które przechodzi teraz kryzys. Ile w tym prawdy?

Na początku Sebastian twierdził, że ten program nas wykończy. A teraz? Ogarnia dom, wspaniale opiekuje się dziećmi i organizuje im wolny czas. Cieszy się, że może być jeszcze bardziej zaangażowanym tatą niż dotychczas. Poznałam mojego męża z innej strony i doceniam go jeszcze bardziej, a plotki o rzekomym kryzysie w naszym związku są bzdurą! – zdradziła "Fleszowi" Krupińska-Karpiel.

W życiu Karpieli zaszło jednak więcej zmian. W lutym synek Pauliny, prawie 2-letni Jędrek poszedł do żłobka, a już wkrótce byłą Miss Polonię czekają kolejne wyzwania zawodowe. Jak donosi "Flesz", w maju Paulina zacznie nagrania do nowego programu TVN. O czym będzie?

Będę jedną z trzech agentek do zadań specjalnych. Naszą misją jest pomoc ludziom i pokazanie innym, jak mogą to sami robić – zdradziła modelka.

Więcej o Paulinie Krupińskiej-Karpiel przeczytasz w nowym "Fleszu".

Ewa Farna na okładce Flesza

Paulina Krupińska-Karpiel w show "Dance, Dance, Dance" zatańczy w duecie z Klaudią Halejcio.

Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio  w programie
Jan Bogacz/TVP

Zobacz także: Wspaniałe stylizacje gwiazd na ramówce TVP. Kto skradł całe show?