Paprocki i Brzozowski u Kuby Wojewódzkiego
ONS

Dziś TVN pokazał ostatni w tym sezonie odcinek show Kuby Wojewódzkiego. Tym razem na kanapach zasiedli Jacek Braciak i duet projektantów Paprocki i Brzozowski. Podczas odcinka okazało się, że Kuba doskonale orientuje się w temacie mody.

Marcin Brzozowski i Mariusz Paprocki pracują ze sobą od 13 lat. W programie showmana okazało się, że projektanci choć są zgranym duetem i rozumieją się już bez słów, to i tak czasem miewają gorsze dni.

Brzozowski: Kłócimy się bardzo. Ja rysuję. Jak mu się nie podoba to rzucam kartką i proszę narysuj.
Paprocki: Rysuję jak mam ochotę, ale ja rysuję gorzej niż Mariusz, więc wtedy też wychodzę obrażony.
Brzozowski: Obrażamy się tylko na chwilę, bo nie możemy przestać pracować ze sobą.


Projektanci potwierdzili również informację, że w show-biznesie są celebryci, którzy nie chcą płacić za wypożyczanie sukienek z ich atelier. Panowie przyznali, że są takie gwiazdy jak Magda Mołek czy Kinga Rusin, które robią u nich zakupy, jednak często przychodzą do nich styliści, którzy uważają, że jak ubierają znaną osobę, to im się wszystko należy za darmo.

- I tak jest. My zaprzyjaźnionym osobom bardzo chętnie dajemy rabat. Nikt tak tego ostentacyjnie nie robi. Przychodzą styliści. My mamy wprowadzony cennik. Dla osób zaprzyjaźnionymi z nami nie ma problemu. Natomiast dla innych, jeżeli przychodzi stylista i chce coś wypożyczyć dla gwiazdy i ta gwiazda nie jest nam bliska wtedy jest komercyjne wypożyczenie.


Duet Paprocki i Brzozowski przyznał się również, że sympatyzuje z popularnymi modowymi blogerkami:

- To zależy, która. Mamy te ulubione i te mniej ulubione. Lubimy Jessikę Mercedes, Maffashion i Alice Point. Macademan Girl jest nie za bardzo w naszej estetyce.


Oglądaliście ostatni w tym roku odcinek Kuby? Jak oceniacie występ Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego?Gwiazdy na ostatnim pokazie duetu Paprocki i Brzozowski: