Jak dziś wygląda Marta Bizoń?
x-news

Pamiętacie "Spotkanie z Balladą" w Kopydłowie i piękną Hanię? Dziś Marta Bizoń ma 50 lat i gra w hitowym serialu TVN7! 

Jak dziś wygląda Marta Bizoń?
x-news

W latach 1972-1990 oraz 2003-2006 w TVP 2 emitowane było niezwykle popularne w tamtych czasach widowisko estradowo-teatralny „Spotkanie z Balladą”. Chyba wszyscy widzowie i fani show potrafią do dziś zanucić fragment śpiewanej tam często piosenki „Dobrze w Warszawie, dobrze w Krakowie, ale najlepiej jest w Kopydłowie”. Jedną z ról w kabarecie - piękną kelnerkę Hanię, która podkochiwała się w komendancie, grała Marta Bizoń! Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Zobacz także: Jak dziś wygląda Joanna Czechowska z "W11"? To prawdziwa seksbomba!

Jak dziś wygląda Marta Bizoń, znana m.in. ze "Spotkania z Balladą"?

W "Spotkaniu z Balladą" Marta Bizoń grała w latach 2000-2001, czyli ponad 20 lat temu! Na swoim koncie aktorka, pochodząca z Wadowic, ma znacznie więcej ról! Zagrała m.in. w „Quo Vadis”, „Liście Schindlera”, a także serialach: „Majka” czy „Barwy Szczęścia”. Od 2019 roku gra Halinę Popiel w serialu TVN 7 „Zakochani po uszy”. 

Jak dziś wygląda Marta Bizoń?
x-news

Dziś jest głównie aktorką Teatru Ludowego w Krakowie, gdzie niedawno odbyła się próba medialna do spektaklu „Boska”, gdzie gra jedną z głównych ról. 

Jak dziś wygląda Marta Bizoń?
EastNews

Widzowie na pewno pamiętają jej udział w "Spotkaniach z balladą" - program cieszył się niezwykle dużą popularnością, lata temu oglądały go całe rodziny. Niektóre z odcinków, które znajdują się na YouTubie, cieszą się naprawdę sporą oglądalnością!

Jak dziś wygląda Marta Bizoń?

A Wy pamiętacie "Spotkanie z Balladą"?

Jak dziś wygląda Marta Bizoń?

 

Więcej na temat ramówka TVP
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27