Jak dziś wygląda Marta Bizoń?
x-news
Newsy

Pamiętacie "Spotkanie z Balladą" w Kopydłowie i piękną Hanię? Dziś Marta Bizoń ma 50 lat i gra w hitowym serialu TVN7! 

Spotkanie z Balladą - jak dziś wygląda kelnerka Hania?

W latach 1972-1990 oraz 2003-2006 w TVP 2 emitowane było niezwykle popularne w tamtych czasach widowisko estradowo-teatralny „Spotkanie z Balladą”. Chyba wszyscy widzowie i fani show potrafią do dziś zanucić fragment śpiewanej tam często piosenki „Dobrze w Warszawie, dobrze w Krakowie, ale najlepiej jest w Kopydłowie”. Jedną z ról w kabarecie - piękną kelnerkę Hanię, która podkochiwała się w komendancie, grała Marta Bizoń! Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Zobacz także: Jak dziś wygląda Joanna Czechowska z "W11"? To prawdziwa seksbomba!

Ponad 10 lat temu rzuciła telewizję! Co dziś robi i jak wygląda Katarzyna Obara, kiedyś jedna z najpiękniejszych gwiazd TVP?

Jak dziś wygląda Marta Bizoń, znana m.in. ze "Spotkania z Balladą"?

W "Spotkaniu z Balladą" Marta Bizoń grała w latach 2000-2001, czyli ponad 20 lat temu! Na swoim koncie aktorka, pochodząca z Wadowic, ma znacznie więcej ról! Zagrała m.in. w „Quo Vadis”, „Liście Schindlera”, a także serialach: „Majka” czy „Barwy Szczęścia”. Od 2019 roku gra Halinę Popiel w serialu TVN 7 „Zakochani po uszy”. 

Jak dziś wygląda Marta Bizoń?
x-news

Dziś jest głównie aktorką Teatru Ludowego w Krakowie, gdzie niedawno odbyła się próba medialna do spektaklu „Boska”, gdzie gra jedną z głównych ról. 

Jak dziś wygląda Marta Bizoń?
EastNews

Widzowie na pewno pamiętają jej udział w "Spotkaniach z balladą" - program cieszył się niezwykle dużą popularnością, lata temu oglądały go całe rodziny. Niektóre z odcinków, które znajdują się na YouTubie, cieszą się naprawdę sporą oglądalnością!

Jak dziś wygląda Marta Bizoń?

A Wy pamiętacie "Spotkanie z Balladą"?

Jak dziś wygląda Marta Bizoń?

 

Andrzej Bizoń sparaliżowany
EastNews
Seriale
Sparaliżowany Mister Polski, Andrzej Bizoń, prosi o pomoc. Gwiazdor "Na Wspólnej" tonie w długach
Andrzej Bizoń, mister Polski, gwiazdor, model, poważnie choruje i prosi o pomoc. Mister Polski, gwiazdor "Na wspólnej" jest sparaliżowany

Andrzej Bizoń, 44-letni Mister Polski z 2000 roku, model oraz niezawodowy aktor, walczy o życie. Od 10 lat choruje na ZZSK (zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa). Szybko postępująca choroba doprowadziła do całkowitego paraliżu. Od 7 lat Bizoń przebywa w swoim domu w Witkowicach. Prosi o pomoc finansową - wsparcie w leczeniu oraz długi.  Mister Polski prosi o pomoc! Kilkanaście lat temu w polskim show-biznesie było bardzo głośno o Andrzeju. Po wygranej w konkursie na Mistera Polski wziął udział w reality show Polsatu - „Dwa światy”. Podpisał kontrakt z agencją w Niemczech, brał udział w sesjach do magazynów. Gościnnie pojawiał się w serialach - m.in. „Niania” i „Na wspólnej”. Zagrał w filmie „Pogoda na jutro” Jerzego Stuhra. Karierę przerwała mu choroba. Ze względu na wolny zawód, Andrzejowi nie przysługuje renta: Przez 7 lat, gdy pracowałem w zawodzie aktor/model, moi pracodawcy nie mieli obowiązku odprowadzania składek na ZUS, dlatego nie przysługuję mi renta - pisze na stronie pomagam.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka pieniędzy na jego rzecz. Bizoń przyznaje, że ma również długi: Mam 80 000 pln zaległych zobowiązań alimentacyjnych, których ze względu na mój stan zdrowia, nie mogłem spłacać. Dodatkowo chciałbym prosić o wsparcie na leczenie oraz rehabilitacje, a także na przysłowiowe "życie”. Do tej pory zebrano już prawie 33 tysięcy złotych na rzecz Bizonia. Z Kasią Cichopek na jednej z gal.     

Andrzej Bizoń nie żyje
Newsy
Nie żyje Andrzej Bizoń, Mister Polski oraz aktor z "Na wspólnej". Miał 44 lata
O śmierci Andrzeja Bizonia poinformował jego przyjaciel. Andrzej Bizoń nie żyje. Na co zmarł? Kim był? Przyczyny śmierci Andrzeja Bizonia.

Nie żyje Andrzej Bizoń, 44-letni Mister Polski z 2000 roku, model oraz niezawodowy aktor, który pojawił się w m.in. serialach "Niania" czy "Na wspólnej". O śmierci mężczyzny poinformował jego przyjaciel, Mariusz Połeć, który zorganizował zbiórkę pieniędzy na jego leczenie. Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem - Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających - czytamy w jego wpisie na Facebooku. Andrzej Bizoń nie żyje Kilka miesięcy temu media poinformowały o zbiórce pieniędzy na leczenie Andrzeja. Mężczyzna od 10 lat chorował na ZZSK (zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa). Szybko postępująca choroba doprowadziła do całkowitego paraliżu. Od 7 lat Bizoń przebywał w swoim domu w Witkowicach. 13 maja, jak informowano na portalu zrzutka.pl, mężczyzna całkowicie stracił wzrok. Jak informuje Połeć, organizator zbiórki pieniędzy, mężczyzna odszedł dziś, 18 maja, w dniu setnych urodzin papieża Jana Pawła II, który był dla niego wielkim autorytetem: Od dziś, dnia śmierci Andrzeja, pozostało 13 dni do zesłania Ducha Świętego, Andrzej gdy 13.05.2020 stracił wzrok powiedział: Mario, czekamy na zesłanie Ducha Św, i przechodzimy do działania. Andrzejku, odpowiadam CI: Tak. Jeśli ktoś myśli, że to koniec, to ja mu z tego miejsca odpowiadam, że to dopiero początek. Poślij Ojcze z nieba, Ducha pocieszyciela, dla wszystkich tych, którzy go teraz potrzebują, a zwłaszcza dla mamy i taty Andrzeja, jego sióstr i brata, oraz syna. Rodzinie i bliskim...

Andrzej Bizoń
East News
Newsy
Zmarły Andrzej Bizoń miał ledwie 44 lata. Ale życie o dawna nie oszczędzało aktora i Mistera Polski
Andrzej Bizoń zmarł w wieku 44 lat. Życie go nie oszczędzało!

O śmierci Andrzeja Bizonia poinformował jego przyjaciel Mariusz Połeć, który za zgodą aktora i jego rodziny był organizatorem zbiórki pieniędzy na jego leczenie. Aktor i Mister Polski odszedł w wieku 44 lat po ciężkiej chorobie: Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem - Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających - czytamy w jego wpisie na Facebooku. Na co chorował Andrzej Bizoń? Model cieszył się sławą i rozwijał aktorsko, mając przed sobą karierę, która została tragicznie przerwana przez ciężką chorobę. Andrzej Bizoń od 10 lat chorował na ZZSK czyli zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Choroba szybko postępowała i w efekcie doprowadziła do całkowitego paraliżu. Aktor od 7 lat przebywał w swoim rodzinnym domu w Witkowicach koło Kęt. 13 stycznia 2020 roku obchodził swoje 44 urodziny, a zaledwie kilka dni temu przyjaciel Andrzeja Bizonia poinformował, że aktor całkowicie stracił wzrok: Andrzej Bizon dziś stracił całkowicie wzrok. Prosił aby poinformować was, że do czasu aż nie nauczy się posługiwać telefonem w opcji głosowej (dla niewidomych) zmuszony jest zawiesić swoją aktywność w social mediach - czytamy na Facebooku Andrzeja Bizonia. Mężczyzna nie zamierzał się poddawać się i nawet mimo utraty wzroku planował dostosować się do obecnej sytuacji. Niestety, 18 maja 2020 roku pojawiła się tragiczna wiadomość o śmierci aktora, którą przekazał jego przyjaciel Mariusz Połeć. Informacja była ogromnym zaskoczeniem, na stronie...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner