Diana

Wyciekła ostatnia rozmowa księżnej Diany z jej mamą!

Diana

 

Choć od śmierci księżnej Diany minęło ponad 20 lat, nadal jest jedną z najpopularniejszych osób z rodziny królewskiej. Co jakiś czas, na jaw wychodzą nowe informacje z życia Lady Di. Dzisiaj poznaliśmy szokującą treść jej ostatniej rozmowy z matką!  

 

"Nazwała księżniczkę k**wą"! Znamy treść ostatniej rozmowy księżnej Diany z matką!

Księżna Diana często nie dogadywała się z matką. Bywało, że Frances Shand Kydd nie akceptowała wyborów córki. Mowa oczywiście o jej decyzjach, jakie podejmowała po rozwodzie z księciem Karolem. Nikt jednak nie spodziewał się, że ich ostatnia rozmowa miała taką dramatyczną treść!

 

Po latach ujawnia ją kamerdyner księżnej - Paul Burrell,  dziennikowi Mirror:

Usłyszałem dzwonek i zawołała: „Paul, chodź szybko”. Usiadłem na podłodze tuż obok niej i przyłożyłem ucho tak blisko słuchawki, jak to było możliwe. Po drugiej stronie słyszałem jadowity głos pani Frances Shand Kydd. Usłyszałem stek przekleństw i przykrych uwag odnośnie księżnej oraz jej towarzystwa. To był naprawdę okropny, nienawistny atak na tych mężczyzn i ich religijnie przekonania.
 

Padły bardzo obraźliwe i gorszące słowa:

Nazwała księżniczkę k**wą. Powiedziała, że puszcza się z muzułmanami, jest hańbą dla rodziny. Na koniec Diana z całej siły rzuciła słuchawką o podłogę. Później płakała.

 

Chyba nikt nie spodziewał się takich wyrażeń! Nie chcemy sobie nawet wyobrażać, jak księżnej musiało być przykro...

 

Polecamy: Meghan i Harry nie byli pierwsi! Rodzicie księcia też łamali protokół! Która z par robiła to z większym wdziękiem? GŁOSUJ

 

Za księcia Karola wyszła w 1981 roku

Księżna Diana i książę Karol
East News

 

W 1992 para ogłosiła separację, a w 1996 orzeczono rozwód

Księzna Diana łamała protokół

 

W rankingu 100 najwybitniejszych brytyjczyków, zajęła 3 miejsce!

księżna Diana z kwiatami w Londynie
East News

Więcej na temat Księżna Diana
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13