Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Oprah Winfrey pozdrawia polskich fanów
ONS
Newsy

Oprah na Facebooku: Cześć Polska!

Co planuje hollywoodzka gwiazda?

Oprah Winfrey jest jedną z największych amerykańskich gwiazd. Jej nazwisko co roku pojawia się w prestiżowych rankingach, w których znajdują się najbogatsi i najbardziej wpływowe osobistości świata. To wszystko za sprawą telewizyjnego talk-show, które w USA od ponad 27 lat (a właściwie od 29, ale pod innym tytułem) bije rekordy popularności.

Dzięki ciężkiej pracy Oprah stworzyła imperium i markę, która ma pod sobą telewizję, magazyny, a także zakrojoną na skalę globalną działalność społeczną.

Dziś Winfrey na swoim Facebook'u przemówiła do swoich polskich fanów. Gwiazda napisała w naszym języku pozdrowienia oraz ogłosiła, że najpopularniejsze programy z jej stacji OWN będzie można oglądać na kanale TLC.

- Cześć Polska! Hellllooooo Poland!!! Jestem tak szczęśliwa, że od dzisiaj będziecie mogli oglądać na polskim kanale TLC swoje ulubione programy ze stacji OWN: Next Chapter, Masterclass, i Super Soul Sunday! - napisała Oprah.


Jesteśmy ciekawi czy w ramach promocji Oprah Winfrey odwiedzi Polskę. To z pewnością byłoby wielkie wydarzenie.

Zobacz: Nadszedł koniec „The Oprah Winfrey Show”

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Oprah Winfrey wychodzi za mąż
ONS
Newsy
To będzie ślub roku na świecie: Oprah Winfrey wychodzi za mąż!
Najbogatsza amerykańska gwiazda w końcu powie "tak"

Oprah Winfrey to niekwestionowana ikona amerykańskiej telewizji. Jej reality-show przeszło już do historii, a Oprah ma status jednej z najpotężniejszych kobiet w przemyśle rozrywkowym. Swój PR buduje też działalnością charytatywną. Przypomnijmy: Oprah Winfrey ma gest: Podarowała wielodzietnej rodzinie fortunę Mimo tego, iż Oprah jest w czołówce najsławniejszych ludzi na świecie, niewiele wiadomo na temat jej życia prywatnego, choć wkrótce może się to zmienić. Jak donosi "National Enquirer", gwiazda zamierza w tym roku wyjść za mąż! Wybrankiem jest jej narzeczony, Stedman Graham , z którym zaręczyła się... 20 lat temu. To ponoć mężczyzna mocno nalegał na zalegalizowanie związku, a Winfrey w końcu uległa. Ślub ma się odbyć jeszcze w tym roku, a wśród gości spodziewane są największe gwiazdy.   Stedman czuje, że są z Oprah pokrewnymi duszami i ich związek trwa już tak długo, że w końcu powinni się pobrać. Zdał sobie też sprawę, że po śmierci chciałby spocząć obok niej i wie, że to się stanie tylko wtedy, gdy wezmą ślub - donosi informator "National Enquirer".   Jeśli to prawda to szykuje się jeden z największych ślubów tego roku. Wiedzieliście, że Oprah jest już od 20 lat zaręczona? Zobacz: Oprah na Facebooku: "Cześć Polsko!"

ONS
Newsy
Nadszedł koniec „The Oprah Winfrey Show”
Najsłynniejsza gospodyni show zamyka swoje show!

Oprah Winfrey jest niekwestionowaną gwiazdą amerykańskiej telewizji. Dzięki swojemu programowi, który rozpoczął  nadawanie w 1986 roku, stała się ikoną i punktem odniesienia dla wszystkich prowadzących na całym świecie. Oprah stworzyła show, które oglądały miliony widzów. Rozmawiała w nim z największymi gwiazdami, które często właśnie Winfrey zdradzały swoje tajemnice. Niestety już 25 maja amerykańska telewizja wyemituje ostatni odcinek legendarnego „The Oprah Winfrey Show”! Fani i artyści nie kryją wzruszenia. Jak podaje „Ok! Magazine” podczas wielkiego finału show, w hali United Center w Chicago pojawiły się największe nazwiska. Wśród gości znaleźli się m.in. Will Smith , Tom Cruise , Tom Hanks , Beyonce i Madonna ! Oprah nie zniknie z telewizji, ponieważ będzie prowadzić własną stację. Czy Oprah znowu odniesie sukces? Przypomnijmy, że gwiazda tylko w tym roku zarobiła 290 milionów dolarów! tulipan

ONS
Newsy
Bliźniaki Celine Dione są geniuszami!
Mają dopiero 4 miesiące, a już mówią po francusku…

Celine Dion gościła w programy Oprah Winfrey Show, gdzie w końcu wyznała, jak jej czteromiesięczne dzieci mają na imię. Okazało się, że jeden z nich ma imię ku uczczeniu Nelsona Mandeli, drugi zaś otrzymał swoje na cześć francuskiego autora piosenek – Eddy Marnaya. Dion wyznała też, że z dziećmi nie rozmawiają po angielsku. - Najczęściej mówimy do nich po francusku. I oni nam też po francusku opowiadają – zażartowała Dion. Piosenkarka i jej mąż Rene Angelil mają już starszego syna, dziewięcioletniego Rene-Charlesa. Dion wraz z mężem walczyli kilka lat, aby mieć więcej dzieci i w końcu im się udało. Bliźniaki urodziły się po 5 nieudanych próbach invitro. Chyba więc nie dziwimy się, iż Dion i Angelil uważają swoje dzieci za geniuszy.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner