ONS
Newsy

Oprah ma siostrę!

Matka oddała jej siostrę do adopcji tuż po narodzinach
Niesamowita historia. Zwykle to Oprah Winfrey w swoim programie „łączy rodziny” i rozwiązuje problemy. Tym razem sama była główną bohaterką swojego show.

W poniedziałek ze wzruszeniem przedstawiła widzom swoją… siostrę. Okazało się bowiem, że mama – Vernita Lee – oddała siostrę Oprah do adopcji tuż po jej narodzinach w 1963 roku. Natomiast Oprah znała inną wersję tej historii. Mama twierdziła, że dzieci - bo było ich dwoje, urodziły się nieżywe.

Patricia – siostra Oprah - była w rodzinie zastępczej, kiedy dowiedziała się, że ma jeszcze trójkę rodzeństwa. Ale niestety, w ośrodku adopcyjnym usłyszała tylko, że jej biologiczna matka nie chce jej poznać i nie udzielono jej więcej informacji.

Wszystko ułożyło się w logiczną całość, kiedy Patricia zobaczyła w Oprah Winfrey Show jak Vernita, matka prowadzącej, opowiada o traumie, jaką przeżyła po urodzeniu martwych dzieci. Wszystkie szczegóły ze szpitala oraz data wydarzenia idealnie pasowały do informacji, które udało się zdobyć Patrici.

Skontaktowała się z rodziną i testy DNA potwierdziły, że są krewnymi. Kiedy Oprah dowiedziała się od swojej asystentki, że taka sytuacja ma miejsce, natychmiast zadzwoniła do matki, która potwierdziła, że to wszystko prawda.

Siostry zamierzają teraz nadrobić stracony czas i lepiej się poznać. Winfrey prosto do kamery powiedziała kilka słów swojej matce, która bardzo przeżywa całą sytuację:

- Nie wstydź się już – mówiła. – Są miliony ludzi takich jak ty, którzy oddali swoje dzieci, bo nie mogli im zapewnić opieki ani bytu. Więc, Vernita, odpuść już sobie.
Oprah Winfrey - historia życia
EastNews
Newsy
Zaznała biedy, jako nastolatka została zgwałcona, potem zaszła w ciążę i straciła dziecko. Poznaj historię życia Oprah Winfrey
Oprah Winfrey to prawdziwa królowa Ameryki. Ale jej życie nie było usłane różami.

Po głośnym wywiadzie z księżną Meghan i księciem Harrym mówi o niej cały świat. Jedna z najbogatszych, najbardziej lubianych i wpływowych kobiet Ameryki jest też jedną z najsilniejszych. Oprah Winfrey , zanim trafiła na szczyt, przeszła przez piekło. Poznaj niesamowitą historię jej życia, która jest gotowym scenariuszem na hollywoodzki film. Niemożliwe nie istnieje. Nie dla niej. Oprah Winfrey udowodniła to po raz kolejny, namawiając na początku marca Meghan Markle i księcia Harry’ego na poruszające wyznania . Był to pierwszy wywiad z parą książęcą, odkąd w styczniu 2020 roku ogłosili, że opuszczają rodzinę królewską. Dwugodzinny wywiad na antenie CBS Television Network, w którym księżna Sussex opowiadała m.in. o myślach samobójczych, gdy była w pierwszej ciąży, a książę Harry o nasilających się przejawach rasizmu w stosunku do Meghan Markle , obejrzało ponad 17 mln Amerykanów, a dzień później, w Wielkiej Brytanii, jeszcze niemal 12 mln osób. Echa tej rozmowy nie milkną do dziś, i to nie tylko z powodu wysuniętych w niej oskarżeń pod adresem rodziny królewskiej. Dzięki wywiadowi cały świat znów mówi też o Oprah. Nie bez powodu, bo Winfrey jak żadna dziennikarka potrafi otworzyć drugiego człowieka i wczuć się w jego emocje. „Nie można oszukać widza”, twierdzi Oprah. „Nie ukrywam swoich poglądów i staram się być sobą. Moi rozmówcy wiedzą, że jestem szczera i ich nie oceniam. Wiem, co to ból i nieszczęście”, zapewnia. „Swoje w końcu przeżyłam. Nikt nie chciałby mieć takiego dzieciństwa jak ja”, mówi Oprah. I rzeczywiście jej życie od najmłodszych lat przypominało koszmar... Tragiczne dzieciństwo Oprah Winfrey Urodziła się w niewielkim miasteczku Kosciusko w stanie Missisipi. Nie była wyczekanym dzieckiem,...

ONS
Newsy
Kto będzie matką chrzestną dziecka Beyonce?
Gwiazda już zdecydowała

Beyonce i Jay-Z już zdecydowali kto zostanie matką chrzestną ich małej córeczki. Okazuje się, że będzie to Oprah Winfrey . Zagraniczne media przez wiele miesięcy sugerowały, że Beyonce wybierze swoją siostrę Solange lub najlepszą przyjaciółkę, Kelly Rowland to ostatecznie wybór padł na kochaną przez miliony Amerykanów gwiazdę talk-show. Świeżo upieczeni rodzice już od wielu lat przyjaźnią się z Winfrey, która kilka miesięcy temu zakończyła hitowy program "The Oprah Winfrey Show". Co ciekawe, w ostatnim odcinku gościła właśnie Beyonce. Hollywscoop sugeruje, że Jay-Z wybrał również ojca chrzestnego dla Blue Ivy Carter. Będzie to najlepszy przyjaciel muzyka, Tyran "Ty Ty" Smith.   kb

Książę Harry u Oprah
East News
Newsy
Książę Harry w wywiadzie u Oprah zdradził, jak wyglądają jego relacje z ojcem i bratem! 
Podczas wywiadu u Oprah, na jaw wyszły kolejne sekrety dotyczące rodziny królewskiej. Książę Harry zdradził jak wyglądają jego relację z ojcem i bratem, i nie kryje żalu. Nie ma też wątpliwości, jak czułaby się jego matka.

Jak wyglądają relacje pomiędzy księciem Harrym , a jego ojcem - księciem Karolem i jego bratem - księciem Williamem? Podczas kontrowersyjnego wywiadu u Oprah Winfrey wnuk królowej Elżbiety stanął przed niezwykle trudnym pytaniem. Niestety okazuje się, że sytuacja jest bardzo napięta, a słowo trudna to mało powiedziane. Książę Karol przestał odbierać od niego telefony, a William? Książę Harry nie ma wątpliwości, jak zareagowałaby jego matka widząc, co dzieje się w rodzinie królewskiej.  Książę Harry w wywiadzie u Oprah o odrzuceniu ze strony Karola i Williama Kiedy Harry dołączył do Meghan podczas wywiadu u Oprah, na jaw wyszły kolejne fakty dotyczące rodziny królewskiej. Młodszy syn księcia Karola i księżnej Diany wyznał, że jest zawiedziony zachowaniem swojego ojca. Jak się okazuje, kiedy książę Harry zadecydował o wypisaniu się z rodziny królewskiej, ten przestał odbierać jego telefony.  Kiedy byliśmy w Kanadzie, odbyłem trzy rozmowy ze swoją babcią i dwie ze swoim ojcem i - jeszcze przed tym jak przestał odbierać ode mnie telefony - powiedział: "Czy mógłbyś mi spisać wszystko to, co masz zamiar zrobić?". Harry wyznał także, że po jego decyzji rodzina odcięła go finansowo. Od dłuższego czasu w mediach mówiono również o napiętych stosunkach pomiędzy nim, a jego starszym bratem. Jak naprawdę wyglądają relacje tej dwójki? Jak powiedziałem wcześniej, bardzo kocham Williama. To mój brat. Przeszliśmy razem przez piekło. Mam na myśli wspólne doświadczenia. Ale wiesz, jesteśmy na różnych ścieżkach - skomentował - Na razie w naszej relacji jest przerwa. Ale, jak wiesz, czas goi rany - dodał.   Książę Harry nie krył również swojego współczucia wobec swoich najbliższych, a podczas...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner