Na tegorocznym festiwalu w Opolu 2022 nie zabrakło największych gwiazd polskiej sceny na czele z Marylą Rodowicz czy Justyną Steczkowską, a operatorzy kamer TVP dość często pokazywali, jak w specjalnej strefie VIP bawią się m.in. prezes stacji, Jacek Kurski oraz jego żona, Joanna Kurska. Do Opola para zabrała również córkę, Annę Klarę Teodorę.

Reklama

Jacek Kurski z żoną i córką w Opolu - ZDJĘCIA

Festiwal w Opolu 2022 był z pewnością najważniejszym wydarzeniem minionego weekendu. W trakcie trzech koncertów na scenie pojawiły się największe gwiazdy polskiej sceny, m.in. Justyna Steczkowska, która świętowała 50. urodziny. Nie zabrakło również Ani Wyszkoni, Maryli Rodowicz, Haliny Mlynkovej, Viki Gabor, Nataszy Urbańskiej, Krzysztofa Cugowskiego czy Ani Świątczak z córkami. Debiut w roli prowadzącej Opole zaliczyła zaś Kasia Cichopek. Wszystkim koncertom z dumą przyglądali się prezes TVP Jacek Kurski oraz jego żona, Joanna Kurska, którzy również pojawili się na tzw. ściance.

AKPA

Do Opola Jacek Kurski zabrał również córkę, Annę Klarę Teodorę, która w marcu tego roku skończyła roczek! W maju szczęśliwi rodzice chwalili się, że dziewczynka zaczęła stawiać pierwsze kroki. Oczywiście z ich pomocą.

Zobacz także: Joanna i Jacek Kurscy jak Anna i Robert Lewandowscy! Wybrali nosidełko marki popularnej wśród gwiazd. Znamy cenę!

AKPA

Jacek Kurski z rodziną w Opolu wzbudzili niemałą sensację! Anna Klara Teodora to naprawdę urocza dziewczynka. Zastanawiacie się, dlaczego ma aż trzy imiona? Kurski tłumaczył:

Zobacz także

Anna to imię po mojej mamie, Klara siostrze mojej mamy, a Teodora to mama dwóch wymienionych wcześniej kobiet. Zawsze czułem wsparcie i modlitwę mojej mamy. Mama wyprosiła to dziecko u Boga. Byłem bardzo szczęśliwy jak Joanna zaproponowała by nasza córka nosiła imię po mojej mamie - powiedział prezes TVP w rozmowie z "Faktem".

Zobacz także: Wiktory 2021: Czułości Jacka Kurskiego z żoną na czerwonym dywanie! ZDJĘCIA

AKPA

W Opolu Kurskim towarzyszyła ochrona.

AKPA

Oglądaliście tegoroczny festiwal w Opolu?

Reklama

Zobacz także: Opole 2022: Anna Wyszkoni zachwyciła widownię festiwalu, ale zaliczyła wpadkę z fryzurą!?

AKPA
Reklama
Reklama
Reklama