Kolejny dzień 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2022 zapewnił ogromne emocje i wzuszenia. Na scenie podczas trzeciego dnia festiwalu pojawiła się Anna Wyszkoni. Artystka podczas koncertu "Tych lat nie odda nikt – 70 lat Telewizji" zaśpiewała na scenie przebój Haliny Kunickiej "Od nocy do nocy" i zachwyciła poruszającą interpretacją muzyczną. Tymczasem nie sposób oderwać wzroku od fryzury Anny Wyszkoni. Piosenkarka zaliczyła wpadkę?

Reklama

Anna Wyszkoni zaskoczyła fryzurą podczas festiwalu Opole 2022

Anna Wyszkoni podczas pierwszego dnia 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 2022 świętowała na scenie w Opolu 25-lecie pracy artystycznej. Anna Wyszkoni nie kryła poruszenia i wygłosiła krótką przemowę. Internauci już wtedy zwócili uwagę na metamorfozę gwiazdy, która zaprezentowała się w długich blond falach.

Tym razem Anna Wyszkoni wybrała zdecydowanie prostszą fryzurę i włosy związane w kok nad karkiem wyglądały, jakby piosenkarka znów wróciła do krótkich włosów. Jak Wam się podoba fryzura Anny Wyszkoni, którą zaprezentowała trzeciego dnia festiwalu w Opolu?

AKPA Piętka Mieszko

Zobacz także: Opole 2022: Była żona Wiśniewskiego, Ania Świątczak, na scenie z córkami!

Na uwagę zasługuje też stylizacja Anny Wyszkoni. Artystka postawiła na biały obszery garnitur z kamizelką i dekoracyjnymi piórami. Garnitury w ostatnim czasie to prawdziwy hit i z powodzeniem zastępują wieczorowe suknie.

AKPA Piętka Mieszko

Już podczas prób Anna Wyszkoni prezentowała się w nowej fryzurze. Wtedy wybrała jednak garnitur w zdecydowanie modniejszym kolorze. Jak Wam się podoba festiwalowy look Anny Wyszkoni?

AKPA Jacek Kurnikowski
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama