Katarzyna Cichopek już pierwszego dnia 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zachwyciła wyjątkowymi kreacjami. Gwiazda "M jak miłość" po raz pierwszy zadebiutowała w roli prowadzącej i razem z Maciejem Kurzajewskim poprowadzili koncert "Od Opola do Opola: Wielkie Gwiazdy! Legendarne Przeboje!". W relacji na Instastory gwiazda Telewizji Polskiej pokazała też, co działo się za kulisami. To trzeba zobaczyć!

Reklama

Katarzyna Cichopek zachwyca kreacjami podczas 59. Festiwalu w Opolu

Katarzyna Cichopek już od jakiegoś czasu zapowiadała, że przed nią kolejne zaskakujące projekty i ostatnio zrealizowała jeden z nich i poprowadziła festiwal w Opolu. Katarzyna Cichopek pełna emocji prezentowała w mediach społecznościowych przygotowania do tego wielkiego wydarzenia i na początku festiwalu zaprezentowała się w srebrnej sukience mini marki LaMania za prawie 800 zł. Aktorka swoją stylizację dopełniła biżuterią własnej marki. Trzeba przyznać, że w tej kreacji Katarzyna Cichopek wyglądała jeszcze szczuplej niż zwykle!

AKPA Jacek Kurnikowski

Zobacz także: Opole 2022: Katarzyna Cichopek pokazała swoją suknię na festiwal. Tren kreacji robi wrażenie!

Z kolei na scenie gwiazda "Pytania na śniadanie" zaprezentowała się w pięknej beżowo-złotej sukni z rozcięciem i długim trenem, w której wyglądała spektakularnie. Tego wieczoru Katarzyna Cichopek błyszczała nie tylko na czerwonym dywanie, ale też na scenie. To był naprawdę udany debiut!

AKPA Jacek Kurnikowski

Okazuje się, że za kulisami artyści doskonale bawili się w mniejszym gronie. Katarzyna Cichopek nie ukrywa, że jest pod wrażeniem ogranizacji festiwalu i atmosfery, jaka panuje za kulisami. Sami spójrzcie!

Zobacz także
Instagram

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" pokazała też swoje przygotowania do wyjątkowej imprezy, na której zadebiutowała jako jedna z prowadzących.

AKPA Jacek Kurnikowski

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama