Opiekunka Kory o jej śmierci Kora na planie Must Be the Music. Tylko muzyka Kora z suczką Ramoną Grób Kory
Opiekunka Kory o jej śmierci
Zobaczcie, co powiedziała Magdalena Klorek!
1/4
Opiekunka Kory o jej śmierci

 

W ostatnich dniach życia Korze towarzyszyła oddana opiekunka, Magdalena Klorek, która w rozmowie z Wysokimi Obcasami zdradziła, jak wyglądało odejście wybitnej wokalistki i legendy polskiej muzyki. Jak wiadomo, Olga Sipowicz walczyła z rakiem od lat. Ostatnią chemię przyjęła ponad miesiąc temu w Szpitalu Jana Pawła II w Zamościu. Kolejne dni spędzała w swoim domu na Roztoczu. Co działo się tuż przed jej śmiercią?

 

Zobacz: "Nie bała się śmierci. W pewnym momencie powiedziała: Jestem gotowa"! Na pogrzebie Kory padło wiele poruszających słów

 

Klorek zaczęła się zajmować Korą, kiedy jeszcze chodziła. Jak mówi, z dnia na dzień było coraz gorzej. 

 

Kiedy zaczęłam się nią zajmować, Kora jeszcze chodziła. Ale z dnia na dzień było coraz gorzej. W końcu pierwszy raz powiedziałam bliskim: „Słuchajcie, usiądźmy przy niej, bo jest źle”. Chwyciliśmy się za ręce, zaczęła niemiarowo oddychać. - mówi w Wysokich Obcasach Klorek.

 

Opiekunka Kory zdradza również, że siostra gwiazdy prosiła ją, żeby się nie poddawała. Reakcja Klorek była natychmiastowa! Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach! 

 

Zobacz: Kora spoczęła na Powązkach. Na jej pogrzebie pojawiło się tysiące fanów!

 

2/4
Kora na planie Must Be the Music. Tylko muzyka
East News

 

Siostra Kory nie mogła się pogodzić z tym, że odchodzi. Klorek uważa jednak, że nie można zatrzymać śmierci:

Wtedy siostra mówi do niej (Anna „Hania” Kubczak - red.): „Korunia, proszę, nie zostawiaj mnie”. I w tym momencie ona nagle się jakby otrząsnęła. Żyła jeszcze pięć dni. Wyszłyśmy potem z „Hanią” na zewnątrz. Powiedziałam jej: „Proszę cię, nie rób więcej takich rzeczy. Ja wiem, że bardzo ją kochasz i chciałabyś ją zachować, ale nie można człowiekowi przerywać śmierci. Bo jak tak mówisz, ona się miota pomiędzy. Jest po prostu rozbita - mówi Magdalena Klorek w Wysokich Obcasach.

Zobacz: Mąż, synowie, wnuk - rodzina Kory pożegnała artystkę. Zobacz zdjęcia bliskich Kory!

3/4
Kora z suczką Ramoną
East News

 

Siostra Kory na pogrzebie powiedziała krótko:

 

Oleńko, całe życie tęskniłaś za mamą, teraz jesteś już w jej ramionach. Nic was już nie rozłączy. A ja tęsknię za Tobą. Jest mi bardzo smutno.

 

Zobacz: "Całe życie tęskniłaś za mamą, teraz jesteś już w jej ramionach..." Poruszające ostatnie słowa siostry i syna nad grobem Kory

4/4
Grób Kory

 

Pogrzeb Kory odbył się na warszawskich Powązkach ósmego sierpnia. Gwiazda zmarła 28 lipca w swoim domu na Roztoczu w wieku 67 lat. Pozostawiła po sobie ogromny dorobek artystyczny jako wokalistka, autorka tekstów, malarka i poetka. 

 

Zobacz: Tłumy na pogrzebie Kory! Rodzina, politycy i gwiazdy - zobacz, kto pożegnał artystkę!

 

Więcej na temat Kora