M jak miłość Magda Olek rozmawiają M jak miłość magda walach  Magda i Olek wrócą do siebie Magda M jak miłość rozmawia przez telefon
Magda z M jak miłość
MTL Maxfilm

Kolejny nieoczekiwany zwrot akcji w nowym sezonie „M jak miłość”! Wydawało się, że związek Magdy i Olka to już przeszłość. Para rozwiodła się, ale nadal widują się dzięki Maćkowi, który jest ich adoptowanym synem. Magda znalazła szczęście u boku Andrzeja, a Olek zdążył już kilka razy się ponownie zakochać. Ostatnio jego nową miłością była Agnieszka!

Tymczasem w nowym sezonie na widzów czeka niespodzianka, bo Olek zrozumie, że tak naprawdę to Magdę kocha cały czas! Rozbije jej związek z Budzyńskim?

1/4
M jak miłość Magda Olek rozmawiają
fot. MTL Maxfilm

Magda i Olek byli małżeństwem, ale ich związek rozpadł się przez zdradę lekarza z Anetą. Po rozwodzie przez jakiś czas spotykał się z kochanką, ale ta relacja też nie przetrwała - zdradził ją z Agą, kelnerką z Bistro.

Magda po rozwodzie miała za złe Olkowi, że nie wywiązuje się z obowiązków wobec Maćka, ale z czasem ich relacje się polepszyły...

2/4
M jak miłość magda walach
instagram

Już w poprzednim sezonie Chodakowski znów obdarzył Magdę dużą sympatią i podczas wspólnych rozmów dawał jej do zrozumienia, że żałuje swoich poprzednich wyborów. W nowym sezonie zrozumie, że to byłą żonę cały czas kocha!?

Grający Olka, Maurycy Popiel zdradził w wywiadzie, że losy jego postaci będą jeszcze bardziej zagmatwane. Rozstanie się z Agnieszką, a do jego życia wróci Aneta. Gdzie w tym wszystkim miejsce dla Magdy?

3/4
 Magda i Olek wrócą do siebie
fot. MTL Maxfilm

Okazuje się, że Chodakowski po wielu przejściach zda sobie sprawę, kto był jego prawdziwą miłością:

Tłumaczyć to należy powszechną teorią, że zakochać się w życiu można tylko raz. Jego miłością była Magda. Tak się złożyło, że zepsuł to i teraz nie potrafi już solidnie ulokować swoich uczuć. Korzysta zatem z okazji zsyłanych mu przez los, a ma ich naprawdę wiele - powiedział Maurycy Popiel dla magazynu "Tele Tydzień".

4/4
Magda M jak miłość rozmawia przez telefon
Instagram

Jeśli chodzi o stałość uczuć Olka Chodakowskiego, jego nagły przypływ miłości do Magdy może być równie chwilowy, jak poprzednio. Sądzicie, że kobieta zdecydowałaby się znów związać z byłym mężem? Wydaje się to mało prawdopodobne, w końcu jest zakochana w Andrzeju!

 

Więcej na temat M jak miłość