Aleksandra Kiepura - uczestnicy programu "Hotel Paradise"
Mat. prasowe

Ola z "Hotelu Paradise" pokazała nowego partnera! Jest od niej starszy o 11 lat. Jak się poznali?

Aleksandra Kiepura - uczestnicy programu "Hotel Paradise"
Mat. prasowe

Ola z "Hotel Paradise" do programu zgłosiła się jako singielka, która jest gotowa na miłość. Niestety, w programie nie udało jej się znaleźć partnera, ale miłość znalazła niedługo po powrocie z Bali. Teraz na Instagramie zdecydowała się przedstawić swojego partnera i na wspólnym nagraniu opowiedziała o ich miłości. A przedstawiła go tak:

Ja Wam chciałam przedstawić mojego mężczyznę, Janka. Oto ten mój wspaniały, piękny człowiek. Janek pierwszy raz ma do czynienia z social mediami. Pierwszy raz jest na live. Po chwili mężczyzna dodał żartobliwie: I ostatni. 

Ola zdradziła, jak się poznali i ile lat ma jej tajemniczy partner. Zobaczcie, kim jest Janusz, nowa miłość Aleksandry Kiepury!

Jak Ola z "Hotel Paradise" poznała swojego partnera?

Ola jest zachwycona swoim nowym partnerem i wielokrotnie podkreśla w nagraniu na Instagramie, że jest bardzo zakochana. Z jej relacji wynika, że to była miłość od pierwszego wejrzenia, a jej nowy partner był pierwszym mężczyzną, który ją onieśmielił. Poznali się w lutym:

Poznaliśmy się po moim pobycie w "Hotelu Paradise". Kiedy pierwszy raz go zobaczyłam totalnie mnie onieśmielił swoim uśmiechem. (…) Jesteśmy ze sobą trzy miesiące. Po dwóch tygodniach związku zdecydowaliśmy, że ze sobą zamieszkamy - powiedziała Ola.

Janusz potwierdził, że po raz pierwszy spotkali się w lutym, niedługo po tym, jak Ola wróciła z programu do Polski. Dodał też żartobliwie, że jego dziewczyna wykorzystała napiętą sytuację z koronawirusem i wprowadziła się do niego po dwóch tygodniach znajomości. Od tamtej pory są razem niemal 24 godziny na dobę!

Poznaliśmy się w lutym i tak się to tak zaczęło. Mam wrażenie, że Ola wykorzystała sytuacje z koronawirusem i się do mnie wprowadziła - powiedział lekko zmieszany partner Oli. 

Jaka różnica wieku jest między Olą a jej nowym chłopakiem?

Ola jest 23-letnią trenerką fitness i dietetykiem, z kolei Janusz ma 34 lata i prowadzi własną firmę, ale sport też jest ważny w jego życiu. Co prawda dzieli ich 11 lat różnicy, ale łączą wspólne pasje:

Uprawiamy sport, dużo jemy, dużo spacerujemy - opowiedziała Ola na pytanie, jak wspólnie spędzają czas.

Widać, że oboje są w sobie bardzo zakochani. Ola rozpływa się nad wyglądem Janka i stale podkreśla w nagraniu, jak bardzo jest zakochana:

Bardzo kocham Janka, to jest pierwsza osoba, w której się zakochałam, nie wyobrażam sobie, że mogliśmy się rozstać. (...)  Ja nigdy tak szybko nie zamieszkałam z facetem, jestem szczęśliwa, to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Jesteśmy na takim etapie, że chcieliśmy mieć związek. Poznałam tą osobę po "Hotelu Paradise".

A czym zafascynował ją przystojny 34-latek? Ola bez ogródek wylicza, co podoba jej się w Januszu:

Podoba mi się jego usposobienie, bardzo mnie uspokaja ten człowiek, jego podejście do wielu spraw, jest mądry, spokojny, nie ma w sobie agresji. Jest skromnym mężczyzną i to mi imponuje. 

Życzymy szczęścia w tej relacji!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Czy Viola i Adam są razem po programie?! Znamy prawdę

Aleksandra Kiepura jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu "Hotel Paradise".

Ola Domańska wróci do programu "Hotel Paradise"?!
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58