Party Stories
Viola o relacji z Adamem po "Hotelu Paradise". Nadal są parą?
Newsy

"Hotel Paradise": Czy Viola i Adam są razem po programie?! Znamy prawdę

Viola i Adam są razem po programie? Viola zdradziła wszystko! Hotel Paradise: czy Viola i Adam są razem po programie?

Viola i Adam to półfinaliści pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Odpadli tuż przed wielkim finałem. O tym, kto zawalczy o 100 000 zł decydowali nie tylko ich konkurenci ale również pozostali uczestnicy show. Jak wygląda relacja Adama i Violi po opuszczeniu rajskiej wyspy? Czy ich uczucie przetrwało? Viola postanowiła odnieść się do pytań fanów ale zastrzegła, że zrobi to jeden jedyny raz. Dlaczego? 

Zobacz także: Dziś finał "Hotelu Paradise"! Znamy zasady! Przed finalistami najtrudniejszy wybór!

"Hotel Paradise 3": Luiza ostro skrytykowała wygląd Justyny. Teraz żałuje tych słów?

"Hotel Paradise": Czy Viola i Adam nadal są parą? Wszystko jasne!

Viola i Adam pewnie pokonywali wszelkie wyzwania, które napotkali w "Hotelu Paradise". Byli jedną z najmocniejszych par i podobnie jak Marietta i Chris, utrzymali się w programie od samego początku. Niestety nie udało im się dotrzeć do finału, jak planowali. Uczestniczka na swoim Instagramie postanowiła opowiedzieć fanom o swoich uczuciach do Adama: 

Moja i Adama relacja w programie a raczej to co nas łączyło było prawdziwe. Naprawdę to poczułam i Adam też. Ciężko nazwać to uczucie, bo to była symulacja życia, zamknięci na końcu świata, w jednym pokoju, to funkcjonowało kilka razy szybciej niż normalnie by funkcjonowało to, co nas połączyło. 

Odniosła się również do kontrowersyjnego zachowania Adama wobec Martyny. Viola przyznała, że przez cały program nie wiedziała, że pomiędzy nimi doszło do zbliżenia, kiedy dzień później Adam postanowił związać się z nią. 

Sytuacja z Martyną nie jest przyjemnym tematem. Ja o tym nie wiedziałam o tym w programie. Nikt o tym nie wiedział, to była ich tajemnica. Dowiedziałam się o tym po finale, kiedy to mieliśmy taką imprezę z produkcją, kiedy już wiedzieliśmy, że nie jesteśmy nagrywani i wtedy Martyna powiedziała mi o tym.

Uczestniczka nie ukrywa, że miała żal do obojga z nich, ale starała się zrozumieć ich decyzję: 

Czułam się zawiedziona, bo cały czas broniłam Adama i stawałam za nim, a on nie był do końca ze mną szczery. Ja jak w coś wchodzę na to 100% i myślałam ze możemy coś spróbować po programie. Ta informacja dużo zaburzyła.  Miałam żal do Adama i też do Martyny, bo mogli mi powiedzieć, ale zrozumiałam skoro uznali, że nie chcą o tym mówić.  

Viola przyznała, że nie ma za złe Adamowi tego co zrobił i wybaczyła mu, jednak ich drogi się rozeszły. Nie oznacza to jednak, że nie darzą się sympatią. Postanowili, że pozostaną przyjaciółmi: 

Ja wybaczyłam Adamowi i nie mam do niego żalu. Daje drugie szanse i wybaczam. Z Adasiem po powrocie do Polski widzieliśmy się nawet z Maćkiem. Przyjechał do mnie do mieszkania. Nasze relacje z Adamem są bardzo dobre, ale typowo kumpelskie. To nie jest miłość, nie kontynuujemy zakochania. Może nie pasujemy do siebie, ale myślę, że gdyby nie ta sytuacja to może byśmy to dłużej pociągnęli, ale to jest moje zdanie. 

Viola stanęła również w obronie Adama i poprosiła internautów, aby go nie krytykowali: 

Chciałabym troszkę stanąć w obronie Adama. Każdy popełnia błędy. Ja byłam przy tym jak Adam to znosił, jak Adam cierpiał. Mieliśmy na miejscu psychologa, z którego Adam korzystał, bo tak mu było ciężko. Mam prośbę, żebyście już tego nie ciągnęli. Jesteśmy ziomalami ale nie jesteśmy parą. 

Co sądzicie o zakończeniu ich miłosnej przygody? Trzymaliście kciuki za tę parę? 

Zobacz także: Marietta z "Hotelu Paradise" nie wytrzymała we wczorajszym odcinku, teraz się tłumaczy! "To najcięższy mój dzień"

Viola i Adam nie są już parą. Po opuszczeniu "Hotelu Paradise" doszli do wniosku, że lepiej będzie jak pozostaną przyjaciółmi. 

Viola o relacji z Adamem po

Po finale Martyna opowiedziała Violi o sytuacji z Adamem. Viola nie ukrywała tego, że ma do nich żal ale również spróbowała zrozumieć sytuację. 

Adam i Martyna w
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Czy Adam znajdzie parę w Hotelu Paradise?
TV-Show
"Hotel Paradise": Z kim zwiążę się Adam?! Czy rozbije jedną z par? Fani nie mają wątpliwości!
Adam z Hotelu Paradise został w show. Czy rozbije inną parę, by zostać? Z kim będzie Adam z Hotelu Paradise?

Adam jednak został w "Hotelu Paradise". Przypomnijmy - podczas rajskiego rozdania Sandra, która została singielką, miała wyeliminować jedną z dziewczyn. Wybór padł na Olę, partnerkę Adama. Uczestnik od początku zarzekał się, że jeśli Aleksandra opuści show, on również zrezygnuje. Dał sobie noc na przemyślenie swojej decyzji, ponadto - otrzymał wzruszający list od kobiety, a więc postanowił zostać na wyspie i walczyć dalej. A ma o co - oficjalnie jest singlem, a więc podczas kolejnegio rajskiego rozdania to on może odpaść!  "Hotel Paradise": Czy Adam rozbije czyjś związek? Adam nie może narzekać jednak na brak zainteresowania. Aż trzy dziewczyny wyraziły chęć pójścia na randkę z nim - Sandra, Viola oraz Martyna. Jedynie Marietta, która chcę być fair w stosunku do Chrisa, nie chce randkować z Adamem. Najbardziej zainteresowana uczestnikiem wydaje się być... Viola! Czy w kolejnych odcinkach zostawi dla niego Blondino? Tak uważają fani shiw: Violi się już Blondino znudził to do Adama poleci - napisał jeden z widzów. Co ciekawe, Adam i Chris, podczas wieczornej rozmowy, zauważyli to samo! A może będzie to Martyna? Wydaje się jednak, że jej relacja z Łukaszem "Długim" rozwija się świetnie. Znają się jednak najkrócej ze wszystkich par w programie. Ale w "Hotelu Paradise" nic nie jest jasne!  Jak myślicie, czy Adam rozbije czyjś związek?  

Viola i Chris z "Hotel Paradise"
Mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise": Chris załamany zachowaniem Marietty i kłótnia Martyny i Łukasza. Viola ujawnia tajemnice Mata!
To Adam dyktuje zasady gry w "Hotel Paradise"? Zobaczcie, co wydarzyło się w 12. odcinku!

12. odcinek " Hotel Paradise " już za nami! W programie robi się coraz goręcej i wcale nie chodzi o romanse, ale o... konflikty! Okazuje się, że powoli pojawiają się nieporozumienia w niektórych związkach i wszystko wskazuje na to, że pojawią się pierwsze przetasowania w parach. Zobaczcie, co wydarzyło się w "Hotelu Paradise"! Do programu dołączył nowy uczestnik! Chris załamany zachowaniem Marietty, Adam interweniuje! Chris w ostatnim odcinku wyznał Adamowi, że Marietta zupełnie nie angażuje się w ich relacje. Okazuje się, że uczestnik, który jeszcze niedawno deklarował, że opuszcza wyspę, teraz wcielił się w rolę mediatora i postanowił porozmawiać z Mariettą. Czy udało mu się namówić kobietę do zmiany postępowania: Jak Ci się z Chrisem układa, bo Chris mi się wczoraj trochę spowiadał. (...) Brakuje mu tego, żebyś Ty sama do niego podeszła, usiadła i porozmawiała. Sama coś zainicjowała. Czuje się taki trochę odseparowany. Ty nie wychodzisz z żadną inicjatywą. Marietta zadeklarowała, że przemyśli swoje zachowanie. Podczas wieczornej imprezy okazało się,  że między nią a Chrisem iskrzy! Na koniec uczestnik wyznał, że nie całował się z Lexi, co zaszokowało pozostałych. Mat podrywa Mariettę? Nowy uczestnik wybrał się na randkę z Mariettą. Jednak przed kamerami zdradził, że uczestniczka nie jest w jego typie, bo woli filigranowe dziewczyny. A jak na początku przedstawił się Mat? Jestem Mat, przyjechałem z Londynu. Kobiety mówią, że jestem draniem. Na co dzień jestem ochroniarzem. Zdarzyło mi się zrobić parę głupot w życiu. Jestem pozytywnym, uśmiechniętym facetem.  Marietta szybko zdecydowała, że Mat zupełnie nie jest dla niej i zawyrokowała, że żadna poważna kobieta się nim nie zainteresuje! Z kolei Martyna oceniła Mata jako pozera. A jak...

"Hotel Paradise": kłótnia Ani i Adama
Newsy
"Hotel Paradise": Ostra kłótnia Ani i Adama: "Ty śmieciu"! O co poszło?
Awantura Ani i Adama w "Hotelu Paradise". Padły ostre słowa. O co poszło?

Dziś pomiędzy uczestnikami " Hotelu Paradise " doszło do ostrej wymiany zdań. Ania skonfrontowała się z Adamem, zarzucając mu, że nie lubi jej i ma do niej uprzedzenia, które sam sobie wytworzył. Adam z kolei twierdził, że to Ania specjalnie wprowadza nieprzyjemną atmosferę i zarzuca mu to, że skrzywdził Martynę z premedytacją. Padły gorzkie słowa: "Ty śmieciu" - nie za ostro?  Zobacz także:  Jak Martyna Kondratowicz z "Hotelu Paradise" wyglądała przed operacjami? Tylko spójrzcie na te zdjęcia! Kłótnia Ani i Adama z "Hotel Paradise"  Ania i Adam zdecydowanie nie złapali nici porozumienia. Uczestniczka wygarnęła aktualnemu partnerowi Violi, że jej nie lubi i wymyślił sobie o niej wyobrażenie, które nie jest zgodne z prawdą. Adam z kolei uważa, że Ania specjalnie nakręca kłótnie, ponieważ od początku zapowiadała, że namiesza:  Ty weszłaś tu ze słowami, że chcesz coś namieszać i cały czas to ciągniesz.  Ania postanowiła wypomnieć mu to, co zrobił Martynie i że podczas programu niejednokrotnie zdążył już zmienić partnerkę:  Wstydzę się, że nie powiedziałem od początku Martynie, że lubię Violę. - próbował się tłumaczyć.  Przy wymianie zdań Ani i Adama była obecna Martyna, którą ten temat dotknął:  Nie chciałam już tego słuchać, ja to wszystko zamknęłam i nie chce już tego ciągnąć. Zostałam wykorzystana ale nie chce Viola, żebyś się źle z tym czuła. - mówiła pozostałym uczestnikom Ania nie odpuszczała Adamowi: Dlaczego całowałeś Martynę? Adam wyznał, że kierował się uczuciami, które mu wówczas towarzyszyły:  Bo to czułem. Nie chciałem jej wykorzystać. Tak czułem i tak zrobiłem. Wprowadzasz negatywną...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner