Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach nagrali piosenkę
East News

WOW! Ola Kwaśniewska razem z mężem nagrała piosenkę. I to o Natalii Kukulskiej!

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach nagrali piosenkę
East News

Aleksandra Kwaśniewska nagrała piosenkę! Córka byłego prezydenta w duecie ze swoim mężem, Kubą Badachem wykonała nieco przerobiony utwór Natalii Kukulskiej "Sexi Flexi". Okazuje się, że był to prezent dla piosenkarki z okazji jej 40. urodzin. Efektami wspólnego nagrania Oli i Kuby, Natalia pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku.

Prima aprilis - czyli dzień żartów miałam już w swoją 40. Jednym z nich chciałam się z Wami dziś podzielić. Oto exclusive edition piosenki Sexi Flexi w wykonaniu słynnego duetu Romanian karaoke Ola & Kuba...
Czy padłam na twarz? Mhmmmm Jestem stara, nie chcę zbliżeń!!!
- napisała artystka.

To nie pierwszy raz kiedy możemy usłyszeć, jak śpiewa Kwaśniewska. Żona muzyka kilka miesięcy temu zamieściła na Instagramie filmik ze swojej podróży samochodem. Ola postawiła wówczas na dość oryginalny repertuar i śpiewała... śląskie piosenki.

 

Jak jej poszło w duecie z Kubą Badachem? Posłuchajcie tego nagrania! My jesteśmy zachwyceni! Kto wie, być może Aleksandra Kwaśniewska zdecyduje się kiedyś na wspólny występ na scenie razem ze swoim mężem?

 

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska pozuje z telewizorem. A na ekranie jej mąż

 

Natalia Kukulska udostępniła piosenkę Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha.

Hej Natalia jesteś stara

Prima aprilis - czyli dzień żartów miałam już w swoją 40. Jednym z nich chciałam się z Wami dziś podzielić. Oto exclusive edition piosenki Sexi Flexi w wykonaniu słynnego duetu Romanian karaoke Ola & Kuba... Czy padłam na twarz?Mhmmmm Jestem stara, nie chcę zbliżeń!!!:v >:o >:o

Opublikowany przez Natalia Kukulska na 1 kwietnia 2016

Aleksandra Kwaśniewska zaśpiewała w duecie z mężem.

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48