Ola Ciupa o swoich zarobkach
ONS

Donatan nie płaci swoim modelkom. Ciupa zabrała głos w sprawie

Ola Ciupa o swoich zarobkach
ONS

Kwestia finansowego rozliczania się przez Donatana ze swoimi współpracownikami od dawna budziła kontrowersje - zarzucano mu bowiem, że nie chce płacić współpracującym ekipom, bo praca z nim to ponoć wystarczające wynagrodzenie. Sam zainteresowany potwierdził te plotki, choć sprecyzował kilka niuansów. Przypomnijmy: Donatan zdradził dlaczego nie płaci swoim Słowiankom. Opowiedział też o Dodzie

Nie da się ukryć, że dzięki występom u boku Donatana dużo zyskała Ola Ciupa, która szybko wykorzystała popularność jego teledysków i wkroczyła na salony. Okazuje się, że modelka nie buntowała się przeciwko zasadom producenta i z przyjemnością wystąpiła w jego projekcie za darmo. Jak sama przyznała, taka forma promocji jej osoba pozytywnie odbiła się na jej karierze i zarobkach.


Początkująca fotomodelka, jak ja wtedy, może za udział w klipie oczekiwać najwyżej kilkaset złotych. Wiedziałam, że on ma taką moc sprawczą, że mogę na tym zyskać w przyszłości. Dokładnie tak się stało. Choć już wcześniej pracowałam w telewizji, to teraz w 4fun.tv mam własny program i czterokrotnie wyższe zarobki - zdradziła.


Jak myślicie, jakie stawki ma teraz Ciupa?

Zobacz: Ciupa pochwaliła się seksownym facetem. Ma słabość do drogich aut

Ciupa pręży się w Sopocie:

Więcej na temat Donatan Ola Ciupa
Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10