Uśmiechnięta Alicja Bachleda-Curuś
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Ogromna radość w domu Alicji Bachledy-Curuś. Znamy imię dziecka!

Uśmiechnięta Alicja Bachleda-Curuś
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Alicja Bachleda-Curuś być może w niedalekiej przyszłości przeprowadzi się do Polski. Aktorka, która obecnie mieszka w słonecznym Los Angeles, wspólnie ze swoim byłym partnerem Colinem Farrellem wychowuje 11-letniego synka, Henry’ego Tadeusza. Dziś Alicja Bachleda-Curuś jest w szczęśliwym związku z nowym partnerem, a na jej dłoni pojawił się już nawet pierścionek zaręczynowy. Jak się okazuje, w życiu rodziny uwielbianej gwiazdy zaszły ogromne zmiany. 

Dziś być może chciałabym mieć córeczkę. To wszystko zależy od sytuacji i od tego, czy jest komu dać to dziecko. A teraz jest taki moment, że jest fajnie, jest ta przestrzeń - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z magazynem „Rewia” aktorka. 

Teraz wiadomo już, że rodzina Alicji Bachledy-Curuś ponownie się powiększyła! Choć o tej ciąży wiedzieli tylko najbliżsi, znamy już imię i płeć dziecka. Aktorka długi czas przygotowywała się do nowej, życiowej roli.

Zobacz także: Internauci sugerują, że Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży! Wszystko przez najnowsze nagranie aktorki

Rodzina Alicji Bachledy-Curuś się powiększyła! Znamy imię i płeć dziecka

Choć Alicja Bachleda-Curuś nie mówi wiele o życiu prywatnym, pora złożyć jej ogromne gratulacje. Jak się okazuje, gwiazda została ciocią! Tadeusz Bachleda-Curuś, brat aktorki, niedawno został ojcem, a rodzina powitała na świecie chłopczyka o imieniu Tadeusz. Co więcej, to wcale nie przypadek, że dostał je zarówno tata, jak i syn.

To imię egzystuje w mojej rodzinie od pokoleń. W rodach góralskich jest taka zasada, że ojciec przekazuje swoje imię synowi i dalej jest to kontynuowane: mój brat to Tadeusz, jego syn również - mówiła w „Życiu na gorąco” aktorka. 

Co więcej, w związku z pojawieniem się w rodzinie kolejnego Tadeusza, Alicja Bachleda-Curuś pod koniec roku ma rozpocząć nowy etap w życiu i zostać matką chrzestną bratanka. 

Do tej roli przygotowywała się już od roku. Miała obiecane, że to ona zostanie matką chrzestną syna swojego brata, który także nosi imię Tadeusz - czytamy w tygodniku.

Cioci i rodzicom składamy najszczersze gratulacje! 

 

Alicja Bachleda-Curuś została ciocią! Gwiazda ma być matką chrzestną swojego bratanka Tadeusza.

Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży! Wszystko przez najnowsze nagranie aktorki

Gwiazda była w związku z Colinem Farrellem, z którym ma 11-letniego synka. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że nie wyklucza posiadanie drugiego dziecka.

East News

Dziś Alicja Bachleda-Curuś jest szczęśliwą mamą i narzeczoną. Gwiazda ma nowego, życiowego partnera i jest bardzo szczęśliwa.

Alicja Bachleda Curuś o synku

 

Więcej na temat Alicja Bachleda-Curuś
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37