Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Oglądalność Top Model i Perfekcyjnej Pani Domu
ONS
Newsy

Zmiany w show TVN opłaciły się? Są wyniki oglądalności Top Model i PPD

To było do przewidzenia

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja, że program Małgorzaty Rozenek znika z anteny ze względu na słabą oglądalność. Postanowiliśmy sprawdzić u źródła, czy to prawda. Gwiazda TVN zapewniała nas, że widownia jej reality show rośnie z odcinka na odcinek. Przypomnijmy: Rozenek spędziła wakacje z Majdanem. Jedna rzecz bardzo ją zaskoczyła

Teraz przyszedł czas na prawdę - Wirtualne Media dotarły do wyników oglądalności programu Rozenek i "Top Model". Okazuje się, że Małgorzata wcale nie przesadziła - z badań wynika, że oglądalność "Perfekcyjnej Pani Domu" systematycznie wzrasta. Średnia liczba widzów po trzech odcinkach to 1,09 mln widzów. W porównaniu z poprzednim sezonem jest to skok o ponad 80 tys. 

A jak radzi sobie "Top Model" z udziałem mężczyzn? Wyniki są bardzo zadowalające. Średnia oglądalność show wynosi ponad 2,23 mln widzów, co daje TVN pozycję lidera w paśmie. Co najważniejsze, widownia programu z odcinka na odcinek systematycznie rośnie. Ciekawe czy przebije "Kto poślubi mojego syna?". Zobacz: Program Jastrzębskiej hitem TVN

A wy który program oglądacie chętniej?

Zobacz: TzG, The Voice, MasterChef i inne: Kto wygrał bitwę na oglądalność? Mamy wyniki
Oto finałowa 13 programu Top Model:

Iron Majdan odcienk 1, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
x-news.pl
Newsy
"Iron Majdan": Pierwszy odcinek był hitem, jak wypadły kolejne? WYNIKI oglądalności!
"Iron Majdan": Pierwszy odcinek był hitem, jak wypadły kolejne? WYNIKI oglądalności!

  Program Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana „Iron Majdan” możemy oglądać w każdy poniedziałek od 5 marca na antenie TVN. Show emitowane jest o godzinie 22:30, więc mogłoby się wydawać, że o tej porze nie przyciąga tłumu widzów. A jak jest w rzeczywistości?    Zobacz:  Radosław Majdan na  Islandii : „Tu jest jak na Śląsku. Tak ponuro... ’’   Program „Irona Majdan” jest hitem?   Serwis wirtualnemedia.pl opublikował wyniki oglądalności show Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana. Okazuje się, że program spodobał się widzom!   Średnia widownia trzech pierwszych odcinków programu wyniosła 975 tys. osób, co przełożyło się na 11,32 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 18,03 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 15,06 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl - czytamy w serwisie.   Okazuje się jednocześnie, że oglądalność „Iron Majdan” nieco spada z odcinka na odcinek. Premierowy odcinek przyciągnął  1 mln osób, drugi - 996 tys., natomiast trzeci - 925 tys.   Warto dodać, że wiosną 2017 w tym samym czasie stacja TVN emitowała „Żony Hollywood””, które oglądało 911 tys. widzów. Teraz dzięki „Iron Majdan” TVN jest liderem w tym czasie antenowym. Na 2. miejscu znajduje się TVP2, na trzecim - Polsat.    Przeczytaj też:  Ile Małgorzata i Radosław Majdanowie zarobią na  Iron Majdan ?   Polecamy:  „Nigdy w życiu nie odczuwałam tak swojego wieku”,   czyli najlepsze teksty z  Iron Majdan   Program Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana cieszy się dużą popularnością Pierwszy odcinek "Iron Majdan" przyciągnął milion widzów przed ekrany!

Kuba Wojewódzki o Małgorzacie Rozenek
TV-Show
Program Małgorzaty Rozenek wakacyjnym hitem TVN. A Wojewódzki z niej mocno drwi!
Program Małgorzaty Rozenek wakacyjnym hitem TVN. A Wojewódzki z niej mocno drwi!

Program Małgorzaty Rozenek "Projekt Lady" ogromnym sukcesem TVN! Jak podają wirtualnemedia.pl jego średnia oglądalność wynosi około 1,92 mln widzów. Ostatni odcinek obejrzało zaś aż 2,12 mln osób. Nic dziwnego, że prowadząca jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Niestety, nie wszyscy doceniają takie wyniki.   Kuba Wojewódzki ostro o programie Małgorzaty Rozenek Kuba Wojewódzki chyba nie należy do sympatyków Małgorzaty Rozenek . Choć program "Projekt Lady" cieszy się wielkim zainteresowaniem, dziennikarz uważa, że Małgosia nie pasuje do roli prowadzącej tego show. Wreszcie sukces Małgorzaty Rozenek. Firmowany przez nią program "Projekt Lady" ogląda w TVN blisko 2 mln osób. 12 niegrzecznych dziewczyn uczy się od Małgosi, jak na bycie damą nabrać 2 mln widzów - śmieje się Wojewódzki. Zgadzacie się z dziennikarzem!?   Zobacz także: Uczestniczki programu "Projekt Lady" przeszły ogromne metamofozy! Takich zmian nikt się nie spodziewał! Zobaczcie!   Kuba Wojewódzki śmieje się z Małgorzaty Rozenek.   Małgorzata Rozenek cieszy się z sukcesu Projekt Lady.

Małgorzata Rozenek z uczestnikami Projekt Lady
TV-Show
Są wyniki oglądalności kolejnego odcinka "Projekt Lady"! Do tej pory sukces, a teraz?
Są wyniki oglądalności kolejnego odcinka "Projekt Lady"! Do tej pory sukces, a teraz?

Małgorzata Rozenek pochwaliła się kolejnym sukcesem programu Projekt Lady. Jego oglądalność rośnie z odcinka na odcinek. Odcinek z 18 lipca obejrzało ponad 2,2 mln widzów, co jest niewątpliwym sukcesem stacji TVN. Choć Małgorzata Rozenek jest obecnie na wakacjach, podziękowała swoim fanom: Wczoraj znowu nas nie zawiedliście :-) Projekt Lady TVN pobił kolejny rekord oglądalności <3 Prawie 2,2 miliony widzów!!!! Dziękujemy Wam, że byliście z nami i liczymy, że spotkamy się już za tydzień!!! Jak zawsze: poniedziałek o 20.55 na antenie TVN :* Do zobaczenia - pisze Małgorzata Rozenek. Nie wszyscy jednak doceniają sukces Małgorzaty Rozenek. W jednym z ostatnich felietonów Kuba Wojewódzki wbił jej szpilę. Czy teraz doceni fakt, że program koleżanki ze stacji jest hitem wakacji?   Zobacz także: Sukienka koktajlowa – najlepszy strój na ważne wyjście   Małgorzata Rozenek jest dumna z wyników oglądalności swojego show! Program "Projekt Lady" jest wielkim hitem!

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner